لباس زمستانه لباس فرم

انواع دیگری از کت های زمستانی

 کت های زمستانی دیگری

ما در این مطلب می خواهیم انواع دیگری از کاربردهای کت های زمشتانی که در مطلب قبل برای شما توضیح دادیم، پس با ما همراه باشید:)

کت خز چند‌رنگلباس زمستانه لباس فرم

اکثر خانم‌های خوش‌ تیپ برای فصل زمستان،کت‌های خز مصنوعی بلند یا کوتاه را بیشتر می پسندند و از آن در استایل خود استفاده می‌کنند. این کت‌ها معمولا مورد بیشتر خانم‌ها از آن استقبال می کنند، به همین دلیل پیشنهاد ما به شما خانم‌های شیک پوش، پوشیدن کت خز مصنوعی چند‌رنگ است. این کت با رنگ‌های گرم قرمز-بنفش، شرابی، شیری، نارنجی و شکل استایل مدرن و گرمی را برای شما ایچاد می کند.

کت پلنگی

پوشیدن کت پلنگی در فصل زمستان یکی از موردهایی به‌حساب می‌آید، که حتی لازم به ذکر است که این مورد را همه نمی پسندند! اما اگر به درستی آن را بپوشید و فرم بسیار زیبایی را با آن بسازید، برای شما شاید دیگر بد به‌نظر نرسد. یک کت پلنگی تا روی ران با یقه‌های کوچک و دکمه‌های مخفی، برای این زمستان گزینه ای مناسب و خوب است.

نکته‌ی این کت ها این هست که شما می‌توانید این کت را اگر تا روی زانو هست با جوراب شلواری بپوشید یا اگر کت پلنگی شما کوتاه است آن را با شلوار جین آبی یا مشکی ست کنید. زیر این کت از یک تی‌شرت سفید با طرح کوچک و خاص استفاده کنید بهتر است.

کت پشمی شیری

اگر دنبال یک کت نرمال زیبا هستید، ما کت پشمی شیری‌رنگ را به شما پیشنهاد می‌دهیم. این کت می‌تواند تا روی زانو و دوخت عالی که ساده و شیک باشد، با یقه و جیب‌های بزرگ دیده می‌شود و دکمه‌هایی هم‌رنگ خود کت دارد. البته می‌توانید این کت را برای مهمانی ها هم بپوشید و خیالتان راحت باشد که در این استایل کت زیبا به چشم اکثرا می آیید زیرا جلوه خاصی را در خود ایجاد می کنید.

Related Posts:

انواع مختلف لباس کار که می توانید بخرید

انواع مختلف لباس کار که می توانید بخرید

لباس اداری شرکت های مختلف ممکن است سیاست های متفاوتی...

لباس کار یکسره

لباس کار یکسره

ویژگی‌های لباس کار یکسره مهم‌ ترین و مصرفی ترین جنس...

بازدید از نمونه محصولات تولیدی لباس فرم بافتینه

بازدید از نمونه محصولات تولیدی لباس فرم بافتینه

دیدن عکس در مورد بازدید از نمونه کار ها و...