انواع کفش کار

انواع کفش کار

چکمه های کاری سبک

چکمه های ایمنی با وزن سبک به اندازه کافی محکم هستند تا از پا محافظت کنند. این کفش ها در عین حال وزن کمی دارند تا از حرکات طبیعی پشتیبانی کنند. از سوی دیگر، کفش های ایمنی سنگین ممکن است محکم تر به نظر برسند. اما در واقع، سنگینی و فشار بیش از حد باعث آسیب به پا می شود.

نگران کلاهک فولادی جلوی کفش نباشید، اگر ایمنی میخواهید خود را به خطر نیندازید.

چکمه های ساق پا و نیم بوت های کار متوسط

اکثر کارگران ترجیح می دهند برای انعطاف پذیری و راحتی خود از نیم بوت ایمنی استفاده کنند. این چکمه‌های کار سبک وزن، کار در محیط‌های صنعتی سخت را به یک کار راحت تبدیل می‌کنند.

به همین دلیل است که کفش های ایمنی مانند چکمه های کاری و چکمه های ضد لغزش در میان کفش های سنگین دیگر تولید می شود.

انواع کفش کار

کفش های ایمنی کارگران بدون لغزش

حوادث لغزش و سقوط ممکن است در هر زمانی رخ دهد، به خصوص در محیط های لغزنده و چرب برای کسانی که به دنبال کفش کار رستوران هستند. بنابراین کفش های ضد لغزش برای جلوگیری از وقوع این حوادث در محل کار ضروری است.

به همین دلیل است که کفش‌های ضد لغزش را طراحی کردند که بهترین عملکرد را روی زمین‌های مرطوب و روغنی دارند. بنابراین کارگران می توانند با خیال راحت و با اطمینان از کفش ایمنی استفاده کنند.

این کفش‌های راحت و بدون لغزش دارای زیره‌های لاستیکی مقاوم در برابر لغزش هستند و هنگام قرار گرفتن در معرض سطوح آبکی و روغنی، چسبندگی بهتری دارند. نیازی به گفتن نیست که آنها برای اکثر مناطق کاری از جمله رستوران، سفره خانه ها، مراقبت های بهداشتی، خواربار فروشی، مسافرت، سرگرمی و صنعتی ایده آل هستند.

کفش ایمنی کارگران در ورزشگاه ها

برخی از افراد ترجیح می دهند برای مناسبت های مختلف کفش های زیادی داشته باشند. برخی فقط یک جفت کفش می خواهند که برای هر کاری مناسب باشد. بنابراین، بافتینه موج جدیدی از کفش‌های ایمنی مناسب برای مکان‌های کاری سخت، ورزشی و لباس‌های غیررسمی را تولید کرده است.

این کفش‌های ورزشی که با دقت مهندسی طراحی شده‌اند تا تخریب‌ناپذیر باشند، دارای مواد سبک وزن در داخل و خارج از کفش هستند تا حرکت انعطاف‌پذیر و محافظت در برابر خطرات را فراهم کنند.

این کفش‌های اسپورت نه تنها برای شرایط سخت و ورزش‌های سخت مناسب هستند، بلکه برای پوشیدن لباس‌های غیر رسمی نیز به اندازه کافی شیک به نظر می‌رسند.

تولیدی بافتینه با تولید کفش های ایمنی با دوام و کیفیت بالا سعی دارد بهترین را برای شما تولید کند.

Related Posts:

یونیفرم کار و مزیت های آن

یونیفرم کار و مزیت های آن

یونیفرم کار یونیفرم علاوه بر صرفه جویی در زمان انتخاب...

طریقه نگهداری از لباس کار

طریقه نگهداری از لباس کار

شستشو لباس کار قبل از شستن لباس کار، همیشه برچسب مراقبت...

خدمات تولیدی لباس فرم بافتینه

خدمات تولیدی لباس فرم بافتینه

لباس کار سفارشی سازی شده اگر می‌ خواهید لوگوی خود...