بافتینه مقصد نهایی شما برای لباس های کار

بافتینه مقصد نهایی شما برای لباس های کار

 بافتینه مقصد خرید شما برای پوشاک، کفش و لوازم جانبی کار

طیف وسیعی از لباس‌ های کار با الهام از مد روز جهانی و طراحی ایرانی را از ما بخرید، از جمله کت‌ های کتانی متناسب با برش‌ های متناسب یا لباس های زمستانی و لباس کار با پارچه‌ های طبیعی تا طرح‌ های بسیار بزرگ در پارچه‌ های طبیعی الهام گرفته از ایده های خود شما را داشته باشید.

میراث کار تولیدی لباس فرم بافتینه بیست سال تجربه کاری در تمامی ایران برای تمامی نقاط  است. با ما در تولیدی لباس فرم بافتینه به بهترین ها دست خواهید یافت.

لباس های کار بافتینه معروف به کیفیت بالا

ما در سال هزار و چهارصد مفتخریم که از دیدگاه همه مشتریان در سطح بالایی از کیفیت و کارایی لباس های کار و البسه های کار هستیم.

محصولات بی نظیر ما در بخش های مختلفی حرف های زیادی برای گفتن دارد، برخی لباس های کار ما معروف به لباس‌ های همه‌ کاره است.

لباس ها برای هر مناسبتی در محیط کاری را در تولیدی لباس فرم بافتینه خواهید یافت ، لباس هایی برای ادارات و تمامی بخش ها و حضور در جشن ها یا ماموریت ها برای  تمامی نیرو ها مانند مدیران کارمند ها ، بخش رانندگان بخش خدماتی و غیره همگی از مجموعه لباس های ما هستند.

طرح های اختصاصی لباس های کار

طرح های ما در تولیدی لباس فرم بافتینه که به خودی خود امروز به سبک ایرانی شناخته میشوند مناسب برای تمامی شرکت ها با شرایط مختلف است و میتوان به صورت اختصاصی استفاده شود.

تولیدی لباس فرم بافتینه مجموعه بی نظیری از لباس اداری یا کارگاهی به صورت های مختلف بافتنی لوکس را برای زنان و مردان مدرن ارائه می دهد، از جمله کش باف ها ، بافتنی های یقه رول بلند، پلیور های بافتنی مد روز، تا ژاکت کش باف از جمله لباس های کار ما هستند.

بافتینه مقصد نهایی شما برای لباس های کار

بهترین ایده های خود را از بافتینه بخواهید

بهترین حالت خود را در مدل های کفش و لباس های کار مد روز را مطرح کنید. از کفش‌ های پاشنه‌ دار شیک، لباس‌ های کار، کفش های چرمی ساق دار ، چکمه‌ ها گرفته تا کفش‌ های کلاسیک، شیک‌ ترین کفش‌ های زنانه را برای هر بخش در محل کار، رسمی و غیر رسمی را خواهید یافت.

شما چه بخواهید لباس‌ های اداری یا شرکتی با طرح‌ های زیبا و خوش فرم زنانه یا لباس‌ های کلاسیک پیراهن دکمه‌ دار یا طرح‌ های بی‌ نظیر مردانه داشته باشید خواهید یافت که بهترین ها در اختیار شما خواهد بود.

البسه های کار بافتینه

یکی از دلایل معروفیت تولیدی لباس فرم بافتینه  به خاطر البسه های جانبی و اکسسوری‌ های مردانه و زنانه با کیفیت و مد روز مشهور است، طیف کاملی از لباس‌ ها و البسه های کار مدرن و مینیمال، تا معمولی و پیچیده را ارائه می‌ شود.

خواه کراوات شیک، پاپیون یا دکمه سرد دست و یا لوازمی همچون لوازم ایمن باشید محصولات تولیدی لباس فرم بافتینه یک همراه زیبا و ایمن برای روز های شما خواهد بود، لوازم جانبی تقویت کننده لباس تاثیر زیادی در زیبایی و امنیت شما خواهد داشت .

رسالت ما در تولیدی بزرگ بافتینه کسب رضایت مشتریان با تولید لباس های کار با کیفیت و در حد استاندارد های جهانی است.

Related Posts:

لباس کار: محافظی در برابر خطرات محیط کار

لباس کار: محافظی در برابر خطرات محیط کار

لباس کار: محافظی در برابر خطرات محیط کار انواع لباس...

تولید لباس های کار خرید لباس های کار

تولید لباس های کار خرید لباس های کار

خرید شلوارهای تجاری هنگام خرید شلوارهای فرم اداری ، تجاری...

انواع لباس کار برای مشاغل مختلف

انواع لباس کار برای مشاغل مختلف

لباس کار ساخته شده از پشم به طور سنتی از...