برخی از ویژگی های کفش ایمنی

برخی از ویژگی های کفش ایمنی

مقاوم در برابر سوراخ شدن

کفش ایمنی مناسب دارای کف میانی فولادی منعطف در زیر پا است که خطرات زخم شدن پا ناشی از نفوذ اشیاء تیز به کف پا و سوراخ شدن کفش را کاهش می دهد. کفش‌ها می‌توانند در برابر سوراخ شدن مقاوم باشند، در حالی که همه کفش‌های ایمنی دارای مقاومت در برابر سوراخ شدن نیستند.

علامت استاندارد ثبت شده روی کفش نشان می دهد که یک محصول به طور مستقل آزمایش و گواهی شده است تا استانداردهای شناخته شده ایمنی یا عملکرد را رعایت کند. تمام کفش های ایمنی باید دارای گواهی استاندارد مخصوص باشند.

کفش ایمنی مناسب باید مقاومت در برابر لغزش کف و الزامات مقاومت در برابر آب را برآورده می کند.

برخی از ویژگی های کفش ایمنی

عایق

کفش ایمنی کفشی است که از نوعی ماده عایق برای گرم و خشک نگه داشتن پاها استفاده می کند. معمولاً در گرم بیشتر برابر با عایق بیشتر اندازه گیری می شود. می تواند از دویست تا هزار و دویست گرم عایق باشد. یک ماده عایق رایج که در کفش های ایمنی استفاده می شود فوم می باشد.

محافظ متاتارسال

کفش ایمنی مناسب هم از انگشتان پا و هم از استخوان های متاتارس پشت انگشتان پا محافظت می کند. معمولا در ریخته گری، جوشکاری و سایر تولیدات سنگین استفاده می شود. دارای امتیاز برای محافظت از ناحیه متاتارس پا با مقاومت ضربه ای هفتاد و پنج فوت با فاصله حداقل یک اینچ است.

عرض کفش

با انتخاب یک کفش ایمنی یا چکمه ای که عرض مناسبی را ارائه می دهد، پای خود را ایمن کنید. برخی از کفش ها در عرض های مختلف از باریک تا بسیار پهن ارائه می شوند. کفش ایمنی مناسب باید از انگشتان پا محافظت کند و در برابر چرخش مچ پا و سایش مقاوم باشد.

کلاهک های ایمنی

کلاهک های ایمنی غیر فلزی مانند کفش های ایمنی پنجه فولادی عمل می کنند اما وزن آن تقریباً سی درصد کمتر است. کفش ایمنی مناسب برای مناطقی که اجازه هیچ فلزی روی بدن شما نمی دهد. به عنوان مثال، کارگاه هایی که کارکنان را ملزم می کند قبل از ورود از یک فلزیاب عبور کنند.

ما در تولیدی لباس فرم بافتینه به فکر کسب رضایت مشتریان عزیز هستیم که با تولید لباس های کار با کیفیت برای تمامی نقاط ایران راحتی را برای شما می خواهیم. با ما در تولیدی لباس فرم بافتینه به بهترین ها فکر کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

نوشته‌های مرتبط:

آگاهی از امنیت البسه کار

افزایش آگاهی مصرف کننده و قوانین و مقررات انتظار می...

انواع لباس کار از نظر کاربرد

انواع لباس کار از نظر کاربرد

لباس کار عمومی جنس بیشتر پوشاک عمومی از پارچه فلامنت...

استفاده از فن آوری در تولیدی لباس فرم بافتینه

استفاده از فن آوری در تولیدی لباس فرم بافتینه

فن آوری کیفیت محصولات تولیدی لباس فرم بافتینه در مورد...

blank