تیشرت تبلیغاتی لباس فرم

توضیحات دیگری از تبلیغات طراحی و چاپ تیشرت

گزینه های دیگری از تبلیغات طراحی و چاپ تیشرت

ما در این مطلب می خواهیم انواع دیگری از طراحی چاپ و تیشرت را برای شما عزیزان توضیح دهیم. پس با ما همراه باشید.

بودجه خود را دقیقا به مبلغ و تعداد تعیین کنید

شاید شما برای طراحی ژاکت نگران هستید که درکش راحت است، اما اول باید خیلی از جزییات را مشخص کنید تا بهتر بتوانید روی طراحی خود تمرکز کنید. این چیزهای جزایی مهم سرمایه و تعداد ژاکت ها هستند. اما چه مقدار مبلغ می توایند هزینه کنید و چندتا لباس لازم داشته باشید، روی طراحی شما موثر است.

تیشرت تبلیغاتی لباس فرم

به عنوان مثال، هزینه و تعداد به شما کمک می‌ کنند تا مشخص کنید که چه مقداری رنگ می ‌توانید استفاده کنید. با توجه به متد چاپ، رنگ‌ های اضافی امکان دارد که هزینه اضافی داشته باشند. اگر سرمایه شما کم است، یک روش خوب برای صرفه‌ جویی، کم کردن رنگ ‌ها است.

تعداد لباس های که لازم دارید هم روی متد چاپ شما تاثیر می‌گذارد. اکثر متدها مناسب چاپ در تعداد زیاد هستند؛ اما در کل هزینه بیشتری برای هر لباس دارند و برای سفارش‌ های کوچک بهتر هستند. البته قبل از اینکه حتی شروع کنید که به طراحی و یا چاپ فکر کنید، سرمایه و تعداد چاپ را به‌ طور هماهنگ برنامه ‌ریزی کنید.

گزینه ‌های چاپ تیشرت را بشناسید

وقتی که در سرچ بهترین متد چاپ لباس خود هستید، فاکتورهای بسیاری وجود دارند که باید در نظر بگیرید. هزینه، ظاهر، زمان تولید، مواد اولیه، همه فاکتورهای مهمی هستند که باید در نظر بگیرید. اگرچه درباره هر متد بیشتر بدانید، بهتر می‌ توانید تصمیم بگیرید که کدامشان برای شما راحت تر است.

چاپ اسکرین

این متد استاندارد طلایی برای کپی روی لباس است. چاپخانه انتخابی شما اسکرین‌ های اصلی را برای طرحی که شما انتخاب کردید می ‌زند، که معمولا بیشتر برای هر رنگ یک اسکرین گرفته می‌ شود، سپس شما می‌ توانید با استفاده از آن ‌ها لباس های خود را در تعداد زیاد کپی کنید.
مزایایی که دارند این است که استاندارد مورد اطمینان برای چاپ، معمولا به ‌صرفه و با کیفیت که برای سفارش ‌هایی که بیشتر از ۲۰ عدد است ایده آل است.
عیب های آن این است که یک اسکرین تازه برای هر رنگ جدید یا طرح جدید لازم است که مبلغ هزینه ها را بالا می ‌برد. طرح‌ هایی که رنگارنگ اند معمولا با هزینه بیشتری هم تمام می شوند.

با تشکر از توجه شما کاربران گرامی:)

Related Posts:

لباس کار آقایان و بانوان

لباس کار آقایان و بانوان

لباس فرم اداری بافتینه لباس فرم تجاری زنان از نظر...

خرید لباس زمستانی

خرید لباس زمستانی

تولیدی لباس فرم بافتینه از لایه ها و فناوری برای...

خرید لباس کار زمستانی برای هوای بارانی از تولیدی لباس فرم بافتینه

خرید لباس کار زمستانی برای هوای بارانی از تولیدی لباس فرم بافتینه

کار کردن در هوای بارانی اگر می خواهید در هنگام...