کت و شلوار اداری لباس فرم

راه و روش صحیح پوشیدن کت و شلوار چگونه است؟

راه و روش صحیح پوشیدن کت و شلوار

باید درست پوشیدن را یاد بگیرید تا بقیه چیز‌ها هم درست شوند. حالا چه یک کارمند اداری باشید یا شغل آزاد داشته باشید، نکته خرید و از مهم‌تر از همش باید بدانید پوشیدن کت و شلوار صحیح برای بدن شما، رکورد اولیه خوشتیپی حساب می‌شود. کت و شلوار اداری جز پوشاکی محسوب می شود که از مد نمیافتد و انعطاف پذیر برای هر موقعیت و مکانی است. اگر اصول اولیه آن را بدانید که چطور است، خودتان از پس کارهای جزایی آن برمی‌آئید:

کت و شلوار اداری لباس فرم

کت و شلوار خوب چگونه است؟

وقتی کسی را می‌بینید که در کت و شلوار اداری پوشیدن، باهوشانه رفتار کرده، البته چیزی بیشتر از مردی با لباس زیبا نصور می کنید؛ رمز او فقط در دوخت کت و شلوار نیست. در کل استایل او باهوشانه، دارای اعتماد به نفس و جمع و جور است.

امروز از همیشه بیشتر بحث اندازه بودن را مطرح می کنند

آنچنان مهم نیست که چه مدل کت و شلواری اداری می خواهید بپوشید یا چقدر برای آن می خواهید هزینه کنید، پارچه‌اش راه راه نخی دو دکمه یا سه دکمه باشد. اکثرا را دیده‌ایم که کت و شلوار خوبی خریده‌اند و پول زیادی برایش خرج کرده اند، البته کت و شلوار‌ها در تن آن‌ها خودش را نشان داده بود و نمای خوبی داشت. البته دیده‌ایم که کت و شلوار ارزان و خوش دوخت روی تن بعضی‌ از افراد اینقد خاص و زیبا به چشم می آید که همه فکر می کننند دارای قیمت بالایی است. کت و شلوار روی تن بشیند مهم است، پس در غیر این صورت پوشیدن آن اصلا توصیه نمی‌شود. سوالش این است که اندازه درست و مناسب کدام است و چگونه اندازه بدن خودمان را بدست اوریم؟

الف- از بالا شروع کنید

کت و شلوار خوب باید سر شانه‌های خوبی داشته باشد، نه اینکه آویزان شانه هایتان شود. اکثر آقایان فکر می‌کنند یک سایز از چیزی که هستند بزرگترند. زمانی که کت و شلوار می‌خرید، نترسید و یک سایز کوچک‌تر را هم تست کنید. موقعی که کت آن را می پوشید، یکم باید سفتی یا تنگی روی شانه‌هایتان را احساس کنید. در نتیجه باید با آن کت اداری توجه دیگران را جلب کنید و بلند‌تر به نظر بیایید. اگر قسمت شانه هایتان کامل اندازه و کیپ تنتان نبود آن را نگیرید، زیرا جالب نمی شود. همچنین اندازه بودن آستین باعث این می‌شود که استایل شما خودش را نشان بدهد و دست‌هایتان در آستین‌هایی که گشاداند گم نشوند. اگر تصور کنیم، درست مثل یک قاب تابلوی نقاشی است که حالت قشنگ و جذابی به کت و پیراهنتان می‌دهد.

Related Posts:

کسب رضایت مشتریان هدف تولیدی لباس فرم بافتینه

کسب رضایت مشتریان هدف تولیدی لباس فرم بافتینه

کار شما تجارت ما است تولیدی ما پارچه های خام...

خرید لباس کار مردانه: راهنمای جامع

خرید لباس کار مردانه: راهنمای جامع

خرید لباس کار مردانه: راهنمای جامع نوع شغل و محیط...

لباس کار مناسب برای شغل های گوناگون

انتخاب لباس کار مناسب لباس کار به وضوح وسیله قابل...