رعایت حفاظت از بدن با لباس کار

رعایت حفاظت از بدن با لباس کار

محافظت در برابر سرما

هنگام لباس پوشیدن برای زمستان ، بیشتر ما یک اولویت داریم، گرم نگه داشتن بدن که کت یا کاپشن شما در این امر نقشی اساسی دارد ، زیرا در بیرون از خانه بیشترین محافظت را خواهید داشت.

معمولا در داخل ساختمان ها شما فضای شیرین سیستم های گرمایشی را دارید ، کت و کاشپن های تولیدی لباس فرم بافتینه بسیار مناسب محیط های باز میباشد.

رعایت حفاظت از بدن با لباس کار

دمای محل کار و انتخاب لباس کار

اگر دمای محیط شما زیاد سرد نباشد ، ممکن است به راحتی با پوشیدن کت یا کاپشن زمستانی پشمی خوب کنار بیایید.

اگر با این وجود در مکانی زندگی می کنید که دما به زیر صفر می رسد ، احتمالاً به کت و کاپشن با عایق بندی کافی احتیاج دارید.

محصولات ما در تولیدی لباس فرم بافتینه قطعا پاسخگوی نیاز های شما میباشد.

مقاومت در برابر آب ، محافظت در برابر باران و برف

این احتمال وجود دارد که در طول زمستان مجبور شوید با مقدار زیادی برف ، برف و باران کنار بیایید ، بنابراین مهم است که کت یا کاپشن شما بتواند شما را خوب و خشک نگه دارد.

هنگام خرید کت های زمستانی مردانه ، ممکن است با اصطلاحاتی مانند ضد آب ، ضد آب و ضد باد روبرو شوید و بسیاری از افراد به اشتباه این معنی ها را می گیرند اما این خیلی دور از واقعیت است.

مقاوم در برابر آب: برخی محصولات بنا به خواسته مشتریان کمترین سطح مقاومت در برابر آب را دارند. این باعث می شود که شما تا حد مشخصی خشک شوید ، اما اگر با بارندگی بیش از حد مواجه شوید ، ممکن است کمی محافظت بیشتری نیاز داشته باشید.

محصولات دفع کننده آب در تولیدی لباس فرم بافتینه

سطح متوسط ​​مقاومت در برابر آب  کاپشن های ضد آب باعث خشک شدن شما نسبت به دیگر محصولات مقاوم در برابر آب شوند اما به اندازه لباس های ضد آب خشک نیستند.

ضد آب: برخی محصولات ما بالاترین سطح مقاومت در برابر آب دارند. کاپشن های ضد آب واقعی هزینه بیشتری دارند ، اما اگر در آب و هوای سرد و مرطوب زندگی می کنید ارزش آن را دارد.

محصولات ما در تولیدی لباس فرم بافتینه طبق نیاز های مشتریان طراحی و تولید میشود. بزرگترین هدف ما در گروه تولیدی لباس فرم بافتینه کسب رضایت مشتریان میباشد.

 

نوشته‌های مرتبط:

لباس های کار بافتینه مناسب برای فصول مختلف سال

لباس های کار بافتینه مناسب برای فصول مختلف سال

لباس های کار مناسب برای هر آب و هوایی وقتی...

لباس کار های مدرن تولیدی لباس فرم بافتینه

لباس کار های مدرن تولیدی لباس فرم بافتینه

یک لباس کار  مناسب بدن شما لباس کار ها در...

لباس های کلیدی محصولات تولیدی لباس فرم بافتینه با توجه به مواد اولیه دارای برچسب های کاربردی نگهداری است. لباس های کار اگر با برچسب های شیوه نگهداری ارائه شود ، منجر به نتایج دقیق تر ، عمر بیشتر و در نهایت رضایتمندی مشتریان را به همراه دارد.

نتایج مهم استفاده از لباس های کار

لباس کار برای دستیابی به نتایج بهتر شروع تولید لباس...

blank