روپوش کار لباس فرم

طرز نکات پوشیدن موفق لباس کار

نکات پوشیدن موفق لباس کار

روپوش کار لباس فرم

چه شما بخواهید و چه هم نخواهید، لباس کار اداری شما همیشه در حال برقراری ارتباط با دیگران است؛ علاوه براین، ایجاد تاثیر قوی روی قابلیت های شما در راه موفقیت تان دارد.

همگی با هم باید کم رویی را کنار بگذاریم، واقع بین باشیم، در تصویر بزرگ واقعیت، هر چیزی که می پوشید، شخصیت واقعی شما را تشخیص نمی دهد، و ارزش شما را به عنوان یک انسان مشخص نمی کند، در اصل، در دنیای بدون تعارف واقعیت، مردم ما را اکثر وقت ها با لباس هایی که می پوشیم قضاوت می کنند، حتی شما دیگران را در اول قبل از آشنایی با شخصیتشان، آنها را نسبت به لباس هایی که می پوشند قضاوت می کنید.

مردم قبل از اینکه با شخصیت واقعی ما آشنا شوند، در اصل شخصیتی که عرضه می کنیم، اول ما را همینطور که در مقابل آنها ظاهر میشویم قضاوت میکنند، خصوصا در محیط کار، قرارهای ملاقات و محیط هایی که قضاوت طرف مقابلتان نقش مهمی در موفقیت شما و  آن موقعیت دارد.

پیش گیری نشان داده طرز لباس پوشیدن شما نقش مهمی به نما دادن موفقیت مالی، اعتبار شخصیتی، اعتماد، هوش و خلاقیت و صلاحیت شما در استخدام یا ترفیع دارد.
و دقیقا به خاطر اینکه دیگران معمولا هر چیزی را می بینند باور میکنند، نه هر چیزی را که میگویید. لباس های شما به صورت هک کردن تصویر شما در ذهن دیگران است و این تصویر میتواند به سود یا به ضرر شما باشد. شما بعد از خواندن این مطلب می فهمید که چگونه این تصویر را دستکاری کنید تا به سود شما کار کند.
مدیر تولیدی لباس فرم بافتینه، ترجیح میدهد کارمندانی خوش تیپ (خوش لباس و آراسته) همراه با خلاقیت های ارتباطی داشته باشد تا کارمندانی با علم و استعداد خاص در تخصص، اما جدا از مهارت های ارتباطی و آگاهی از نحوه صحیح پوشش.

البته مشتریان، فروشندگان خوش استایل را بیشتر ترجیح میدهند تا افراد عادی؛ چون که در باطن تصور می کنند این فرد به خودش احترام می گذارد، به دلیل اینکه ظاهرش مرتب و منظم است، پس ما هم باید به او و به حرف هایش احترام بگذاریم.

امید است اطلاعات ما مورد توجه شما کاربران عزیز قرار گرفته باشد:)

نوشته‌های مرتبط:

لباس کار لباس فرم بافتینه

باید ها و نباید های لباس کار

لباس کار و انتخاب مناسب براساس یک نظرسنجی ، بیش...

راهنمای انتخاب جنس پارچه کاپشن زمستانه

راهنمای انتخاب جنس پارچه کاپشن زمستانه

جیر جیر علاوه بر مقاومت و ماندگاری بالا، شیک و...

لباس کار لباس فرم

استفاده از لباس کار

جذابیت استفاده از لباس کار این که آیا تازه کار...

blank