لباس های کار خاص

لباس های کار خاص

کاپشن های زمستانی

ما خطی از ژاکت‌ های پوسته نرم ایجاد کرده‌ایم که برای محافظت کامل در برابر عناصر طراحی شده‌اند، در حالی که بسیار شیک‌ تر از اکثر لباس‌ های موجود در فضای باز به نظر می‌رسند.

از آنجایی که ما از جدیدترین ترندهای جهانی الهام گرفته ایم، کاپشن های پوسته نرم ما به شما این امکان را می دهند که به راحتی از طیف وسیعی از فعالیت های خارج از منزل لذت ببرید و در عین حال تا جایی که ممکن است در لباس های بیرونی زیبا به نظر برسید.

لباس های کار برای فضای باز

ما متوجه شدیم که بیشتر وسایل در فضای باز در رنگ های سبز مات و سایه های ارغوانی، زرد و قرمز موجود است. با این حال، کاپشن های پوسته نرم ما در سایه‌ های شیک مشکی و زغالی، همراه با برجسته‌های نارنجی ظریف برای ایجاد ظاهری چشمگیر نیز در دسترس هستند.

ما انتخابی از دو ژاکت نرم را ارائه می دهیم. ضد باد و مقاوم در برابر آب است. ساخته شده از تقریباً  صد در صد پلی استر، از فناوری مبتنی بر الاستین برای افزایش راحتی شما از طریق کاهش سایش استفاده می کند.

لباس های کار خاص

محافظت بالا با لباس های کار

برای محافظت نهایی در فضای باز، لباس های کلاسیک و مدرن مناسب فضای باز  ما را انتخاب کنید. لباس های کار بافتینه با طراحی  منحصربفرد خود، کاملاً ضد آب و کاملاً مقاوم در برابر باد است، در حالی که آستین های ارگونومیک حرکت آسانی را ارائه می دهند که برای کار در فضای باز عالی است.

طیف کامل کت های کار با کارایی بالا را مشاهده کنید. و از همه مهمتر، تحویل سریع و به موقع ما است.

بادگیر ها با سطح محافظت بالا

بادگیر های روکش دار همیشه محافظت زیادی از کارگران در محل ارائه می‌دهند، اما مزیت اصلی آن‌ها این است که شاید راحت‌ ترین لباس‌ های کار باشند.

اکثر همه کسانی که در تجارت یا صنعت کار می کنند دارای آن بالاپوش قدیمی قابل اعتماد هستند  همان چیزی که هنگام کار روی یک شغل خاص به آن روی می آورند.

این الهام بخشی ما هنگام طراحی مجموعه بادگیر های پشمی است. ما می‌خواهیم طیف وسیعی از لباس‌ های کار را برای صنایع سبک و تجارت بسازیم که راحتی و آشنایی یک طرح قدیمی را داشته باشد.

البسه های کار(عینک ایمنی)

اولین چیزی که در مورد عینک ایمنی ما متوجه خواهید شد این است که آنها شبیه عینک ایمنی نیستند. بیشتر آنها شبیه مشخصات حجیم هستند که در آزمایشگاه‌های علوم  یافت می‌شوند.

آنها کار را انجام می دهند، مطمئنا گزینه های خوبی برای همراهی شما با لباس های کار میباشد. همه البسه های کار ما در تولیدی لباس فرم بافتینه برای شما بهترین هستند.

رسالت ما در گروه تولیدی لباس فرم بافتینه کسب رضایت مشتریان با تولید بهترین لباس های کار است. از حمایت های شما کمال تشکر را داریم.

Related Posts:

بهترین خرید لباس کار

بهترین خرید لباس کار

قیمت لباس کار همه میدانیم که قیمت رابطه‌ی مستقیمی با...

یونیفرم و لباس کار زنانه

یونیفرم و لباس کار زنانه

لباس کار مناسب مخصوص خانم ها پیدا کردن یونیفورم زنانه...

چند نکته هنگام انتخاب دستکش ایمنی

کاربرد دستکش و کلاه ایمنی در لباس کار

حفاظت از دست ارتباط تنگاتنگی در میزان بهره وری از...