مدل های تی شرت و انواع تیشرت تبلیغاتی

در این مطلب در مورد تولید تی شرت های تبلیغاتی مردانه توضیح داده شده است. امکان اینکه یکی از این مدل‌ها انتخاب شما باشد، وجود دارد پس لطفا مطلب را تا انتها بخوانید.

شاید برایتان جالب باشد بدانید واژه «تی‌شرت» از کجا آمده است. کمی به حرف لاتین T توجه کنید، حالا یکی از تی‌شرت‌هایتان را پهن و به آن نگاه کنید. فکر می‌کنم متوجه شدید.

جمله‌ها و تی‌شرت‌ها

روی خیلی از تی‌شرت‌ها، مطالب و جمله‌هایی از نویسندگان، شاعران یا جمله‌های کلیدی و تصاویر تبلیغاتی بر روی تی شرت های مختلف مثبت نوشته شده و این نوع هم طرفداران خاص خود را دارد. خیلی از افراد از فضای شلوغ روی تی‌شرت‌ خوششان نمی‌آید اما اگر جمله‌های دلخواهشان روی آن نوشته شده باشد، به آنها علاقه‌مند می‌شوند.

تی‌شرت‌هایی با آستین‌هایی کوتاه‌تر

این هم یکی دیگر از انواع تی شرت های تبلیغاتی می باشد که البته معایب زیادی دارد. هر چه آستین تی‌شرت کوتاه‌تر باشد، حالت تنگ‌تر و ناراحت‌تری در قسمت بازوها ایجاد می‌شود در ضمن فاصله آستین تا زیربغل شما کمتر می‌شود و اگر عادت به زیرپوش پوشیدن داشته باشید، این تی‌شرت‌ها برای شما مناسب نیست. در فصل گرما تی‌شرت پوشیدن بدون زیرپوش، ریسک اینکه بدنتان بوی عرق بگیرد را بالا می‌برد.در تمامی کارگاه های تولیدی تی شرت از انواع پارچه های مختلف جهت تولید تی شرت استفاده می نمایند .

تی‌شرت‌های شلوغ

این تی‌شرت‌ها طرح‌های مختلف و متنوعی دارند. ممکن است طرح تی‌شرت برند خاص یا حتی یک منظره باشد. نکته مهم در انتخاب این تی‌شرت‌های تبلیغاتی است که به دلیل شلوغی بیش از حد این لباس‌ها، ترکیب رنگی و هماهنگ کردن آن با شلوارهایتان بسیار مهم خواهد بود. این مدل اغلب با شلوار جین ست می‌شود. در خیلی از تی شرت های تبلیغاتی  از طرح های بسیار ساده یا الهام گرفته شده از برند روی تی شرت چاپ یا گلدوزی می نمایند.

تی‌شرت‌های یقه‌دار

یقه در تی‌شرت‌ها از قدیم وجود نداشته، یعنی اصل تی‌شرت به صورت یقه‌گرد بوده است اما به مرور زمان طراحان لباس و تولیدکنندگان تی شرت  ترجیح دادند از مدل‌های دیگر یقه هم استفاده کنند. این هم یکی از مدل‌های جدید یقه در تی‌شرت‌هاست.

تولید تی‌شرت‌های نخی و گشاد

بهترین انتخاب برای فصل گرما، تولید تی شرت های از جنس نخ یا کتان هستند. جنس این تی‌شرت‌ها باعث می‌شود کمتر احساس گرما کنید. البته شاید پوشیدن تی‌شرت‌هایی با این جنس که کمی گشادتر است و حجم اندام‌تان را نشان نمی‌دهد، کمی به سنتان بیفزاید اما تحمل گرما با این جنس تی‌شرت‌ها راحت‌تر است. طراحان لباس و تولیدی های تی شرت هم در فصل‌های تابستان بیشتر تی‌شرت‌های نخی را پیشنهاد می‌کنند.

تی‌شرت‌های چسبان یا استرچ

شاید تعجب کنید که این جنس تی‌شرت هم وجود داشته باشد زیرا معمولا از این پارچه برای دوخت لباس‌های زنانه استفاده می‌شود اما خیلی از آقایان هم به پوشیدن لباس‌های بسیار تنگ علاقه‌مندند. البته طراحان لباس، وتولیدکنندگان تی شرت، به‌خصوص در تابستان کمتر به دنبال این گروه از لباس‌ها و طراحی‌شان می‌روند چون با گرمای هوا استفاده از این تی‌شرت‌ها محدود می‌شود.

طراحی و چاپ روی تی شرت

یتولیدی لباس فرم امکان سفارش طرح دلخواه و بالا بردن دایره انتخاب طرح، سعی در ایجاد رضایت مندی مشتریان خود را دارد . با توجه به مشکلاتی که در نحوه سفارش دادن طرح های سفارشی تیشرت های نخی با ( طرح دلخواه ) وجود داشت ما را بر این داشت تا در تولید تی شرت با کیفیت و پارچه های مخصوص تی شرت، را برای اولین بار طراحی و اجرا کنیم . تمامی مراحل تولید تی شرت تبلیغاتی اعم از طراحی دوخت تی شرت و چاپ در تولیدی لباس فرم انجام می شود و سعی بر این بوده که کیفیت پارچه، دوخت و چاپ و تمام جزئیات تولید در بالا ترین سطح ممکن باشد تا رضایت مشتری از کیفیت محصولات جلب شود. ما با حمایت شما وانتقادات و پیشنهادات شما به دنبال افزایش خدمات و ارائه محصولات با کیفیت بهتر هستیم . تکنولوژی چاپ : چاپ دیجیتال مستقیم با تکنولوژی بالا و چاپ با رزولوشن بسیار بالا و قابلیت چاپ روی تمامی پارچه های پنبه ای رنگی می باشد چاپ Transfer یا همان چاپ حرارتی روی تی شرت های پلاستیکی سفید (پلی استری) استفاده می کنند و با یک یا دو بار شستشو کیفیت خود رو از دست می دهند ولی در چاپ دیجیتال ، رنگ درون الیاف پارچه نفوذ کرده و تثبیت می شود (نکته جهت شناسایی : تی شرت های تبلیغاتی براق و سفید از جنس پلی استر است یعنی چاپ حرارتی استفاده شده است)

Related Posts:

شلوار فرم مردانه: جزئی از مد مردانه

شلوار فرم مردانه: جزئی از مد مردانه

شلوار فرم مردانه: جزئی از مد مردانه تاریخچه شلوار فرم...

لباس کار و کاهش استرس

پارچه های اقلیمی مقاوم در برابر استرس و فشار کاری...

تجهیزات بی نظیر بافتینه

تجهیزات بی نظیر بافتینه

تجهیزات کار و لوازم جانبی با انتخاب فوق العاده تجهیزات...