مانتو و شلوارراداری لباس فرم

مشخصات کت و شلوار اداری خانم ها

کت و شلوار دخترانه

کت و شلوار دخترانه  هم می تواند به صورت اسپرت و هم مجلسی باشد، که انتخاب آن بسته یه سلیقه و نوع مجلس و میهمانی که مد نظرتان هست دارد. کت و شلوار فقط مخصوص آقایان نیست، بلکه خانم ها نیز می توانند در انواع اسپرت و مجلسی از پوشیدن کت و شلوار لذت کافی را ببرند.

مانتو و شلوار اداری لباس فرم

طرح ها و انواع مدل های کت و شلوار زنانه، خیلی بیشتر از کت و شلوار مردانه است. به عنوان مثال کت با شلوار پاچه گشاد راسته و دمپا و… این گزینه ها مواردی است که خانم ها را، در انتخاب کت و شلوار مناسب در انتخاب کردنشان سردرگم می کند. البته خانم ها می توانند رنگ های بیشتری را برای انتخاب، در ذهن خودشان بسپارند. چرا که آقایان معمولا از یک ترکیب رنگی و از رنگ های خنثی مثل طوسی، سورمه ای،کرم، سفید و سیاه استفاده می کنند ولی خانم ها از همه رنگ ها می توانند به راختی استفاده کنند و ترکیب رنگ های خیلی زیبا و شیکی را با همدیگر بوجود آورند.

خانم ها چه کت و شلواری بپوشند

یکی از بهترین ست های لباس، برای خانم ها کت و شلوار است، چون  که در حال سادگی خیلی عالی و جذاب می باشد. که در این مطلب مثال هایی از انواع کت و شلوار را با هم چک می کنیم.

جنس و رنگ کت و شلوار

کت و شلوار دخترانه معمولا دارای جنس های مختلفی مثل مخمل، کتان، کرپ، حریر و… که انتخاب آنها بسته به سلیقه هر فرد و فصلی که می خواهد بپوشد دارد. رنگ های کت و شلوار دخترانه اکثرا شاد هستند مثل لیمویی روشن، قرمز، صورتی و… که با توجه به رنگ پوست و نوع مجلسی که در آن قرار دارید، بستگی دارد.

Related Posts:

لباس های زمستانی بی نظیر تولیدی لباس فرم بافتینه

لباس های زمستانی بی نظیر تولیدی لباس فرم بافتینه

پالتوی پشمی با کاهش دما ، یک پالتوی پشمی گرم...

لباس های فصلی و کاربردی بافتینه

لباس های فصلی و کاربردی بافتینه

لباس کار ها و خروجی های جالب زمستانی لباس های...

چند نکته طلایی برای خرید کاپشن زمستانه

چند نکته طلایی برای خرید کاپشن زمستانه

نسبت به رویه کاپشن حساس باشید اگر در منطقه ای...