معرفی برخی از پارچه های کاربردی لباس کار

معرفی برخی از پارچه های کاربردی لباس کار

مشخصات پارچه های لباس کار

پارچه های لباس ، پارچه های مقاوم در برابر شعله پارچه های ضد آب ، پارچه کجراه ، پارچه تترون ،پارچه فاستونی که برای دوخت انواع لباس کار از جمله پیراهن و شلوار فرم اداری ،کت و شلوار ، لباس کار دو تکه ، لباس کار یکسره،لباس کار دو بنده و غیره استفاده میشود .

در حقیقت پارچه هایی که بطور خاص برای پاسخگویی به تقاضا برای عملکرد بالاتر در هر برنامه و بخش طراحی شده اند.

ما می خواهیم بسیاری از نوآوری های جدیدی را که در این محدوده ها ایجاد کرده ایم به نمایش بگذاریم ، و نشان از تخصص فنی و دانش بازار که ما را در توسعه پارچه های آینده سوق می دهد کمک بگیریم.

معرفی برخی از پارچه های کاربردی لباس کار

پارچه های کتان

پارچه های کتان ، به همراه بهترین راحتی ، بهترین محافظت در برابر گرما و شعله را دارند. این پارچه ها با استفاده از بهترین الیاف نخی برای استحکام و دوام ساخته می شوند و با یکپارچه سازی منحصر به فرد درمحصولات بافتینه ترکیب می شوند.

در نتیجه ، لباس کار تولید شده از این پارچه ها بدون از دست دادن خاصیت محافظتی و آسایش آنها ، ده ها چرخه شستشو را تحمل می کند ، و این باعث می شود آنها برای بخش نفت و گاز ، جایی که لباس ها دوباره و دوباره شسته می شوند ، مناسب باشد.

خواص پارچه های کتان

پارچه های کتان دارای خاصیت اتو شدن هستند که طول عمر آن بیشتر است و مطابق با استاندارد تأیید شده و باعث می شود که آنها مستقیماً در برابر پوست پوشیده شوند.

این محصولات با طیف وسیعی از خواص اضافی از جمله آنتی استاتیک ، دفع آب و پوشش ضد باد ساخته می شوند.

محصولات بافتینه

علاوه بر این ، محدوده محصولات بافتینه ذاتاً پارچه های مقاوم در برابر شعله را که دارای خاصیت بالایی در سطح فیبر هستند ، می پوشاند.

ترکیبی از ترکیبات بهینه برای دستیابی به خواص طولانی مدت و همچنین مقاومت و دوام به محصولات لباس کار کمک می کند تا از دیگران متمایز شوند.

بزرگترین هدف تولیدی لباس فرم بافتینه کسب رضایت مشتریان میباشد.

 

 

نوشته‌های مرتبط:

کفش و جوراب زمستانی

کفش و جوراب زمستانی

کفش زمستانی هرگز نگذارید هنگام کار انگشتان پا بی حس...

سبک لباس کار با تولیدی لباس فرم بافتینه

سبک لباس کار با تولیدی لباس فرم بافتینه

شرکتی با یک سبک واقعی شرکتی با سبک واقعی میتواند...

آرامش در محیط های کار

آرامش در محیط های کار

لباس های کار آقایان دفاتر آرامتر به لباسهای آرام بیشتری...

blank