مقالات

کت شلوار رسمی لباس فرم

طبق فصل کت و شلوار بپوشید

این مورد نه تنها راهی برای بیرون آوردن لباس‌هایی که در کمدتان گذاشته اید است، حتی منطقی هم هست. مواقعی که دمای هوا پایین می آید، قطعا باید پارچه‌های سنگین‌تر و گرمتری استفاده کنید. زمانی که هوا گرم و شرجی است، ترجیحا پارچه‌های سبک و نخی را انتخاب کنید.

کت شلوار رسمی لباس فرم

با استایل به استقبال زمستان بروید

پارچه فلانل: این پارچه ها همیشه مد هستند و برای کت و شلوار پارچه بدون ایرادی است.
پارچه مخمل کبریتی: راه‌های این پارچه نباید زیاد ظریف و باریک باشند، که با مخمل اشتباه گرفته شوند و فاصله بین آن‌ها خیلی زیاد نباشد که زیاد مجلسی به نظر برسد.
پارچه پشمی: برای ماه‌هایی که نیاز نیست یا نمی خواهید اورکت بپوشید و فقط دوست دارید کت اسپورت با شال بپوشید بهتر است.

وقتی هوا گرم و مرطوب است، پارچه سبک و روشن انتخاب کنید

وقت هایی که دمای هوا زیاد می‌ شود، موقع آن می‌رسد که کت‌های پشمی را دیگر جمع کنید و دنبال نخی بروید. پارچه‌های نخی خاکی هم معمولا برای کت و شلوار تابستانه مناسب اند، اما خودتان را در تنگنا قرار ندهید. طراحان مد و فشن، میدان زیادی از پارچه‌های نخی از جمله رنگ‌های سرمه‌ای و مشکی و البته چهارخانه برای تابستان استفاده می‌کنند. اگر جرات بالایی دارید، رنگ سفید رنگ شماست، زیرا در تابستان معمولا از رنگ های روشن استفاده می کنند. می‌توانید انتخاب‌های خود را به راه راه (راه‌های خاکستری یا آبی کمرنگ) و راه‌های اریب افزایش دهید. در اخر پارچه کتان است که سبک‌ترین و بهترین نوع پارچه‌های تابستانی است، اما باید کتتان مرتب و جذب دوخته شود.

چهارخانه

ما معمولا کت و شلوارهای طرح دار را دوست داریم، اما وقتی همچین چیزی انتخاب می‌کنیم را دلمان می خواهد تا جایی که امکان دارد ساده باشد. هدفمان این هست که بدون اینکه بد مورد دید دیگران قرار نگیریم، به کت و شلوار منش بدهیم.
راه‌های باریک را انتخاب کنید. به دلیل اینکه راه‌های کت و شلوارتان مثل راه راه‌های وال استریت نشود، راه‌های خیلی باریک با پارچه فلانل سنگین انتخاب کنید.

 

کت شلوار رسمی لباس فرم

تیپ قبلی

با کت و شلواری که خیلی گشاد باشد، که حتی قیمتش هم گران هست، باعث می‌شود که بی نظم به چشم دیگران بیایید. اصلا کت و شلوارهایی که کتشان زیاد بلند است نگیید. زیرا پاهایتان را کوتاه‌تر نشان می‌دهند. جمع شدن پاچه شلوار در قسمت قوزک پا، وزن شما را بیشتر از چیزی که هست نشان می‌دهد.

کت شلوار رسمی لباس فرمتیپ جدید

با خودتان رو راست باشید. اقرار کنید که قدتان کوتاه است و کت‌های کوتاه تری بگیرید. دستمال جیبی را یادتان نرود، زیرا نگاه را به طرف سینه می‌کشاند، نه شکم. پایین بودن دکمه اول کت باریک تر نشانتان می دهد. سر آستین هایتان را بیرون بگذارید تا دست‌هایتان بلند‌تر به چشم بیایند. پای شلوار اگر گشادی اش کمتر باشد، قدتان را بلند‌تر نشان می‌دهد. کفشی را انتخاب کنید که کفیه محکم داشته باشد و تکیه گاهی برای وزن شما شود.

سه تیپی که کمکتان می‌کنند متمایز شوید

  • کت چهاردکمه جذب: اگر می‌خواهید کت چهاردکمه شما جذاب به نظر برسد، باید آن را باریک و کیپ بدنتان بخرید. اگر همیشه از اپل‌های بزرگ دوری کنید بهتر است.
  • همیشه دکمه کت چهار دکمه را ببندید: زمانی که دکمه‌های کت چهاردکمه را باز میگذارید، به هیچ عنوان فرم خوبی ندارید و جلوی کت بد می‌ایستد. باید همیشه دکمه‌های کت چهاردکمه، خصوصا دکمه‌های داخلی را ببندید.
  • بجای چهاردکمه، شش دکمه بپوشید. اگر مایل نیستید مانند خواننده‌های آر‌اند بی‌ دهه هشتاد به چشم مردم بیایید، تلاش کنید بجای مدل چهاردکمه، کت شش دکمه با یقه بالا‌تر بپوشید، چون که بهتر است.
تیشرت تبلیغاتی لباس فرم

طول عمر تیشرت و چاپ

چاپ تیشرت تبلیغاتی می تواند یک شیوه تبلیغاتی مفید و حتی بلند مدت باشد. به شرطی که در انتخاب جنس تیشرت و نوع چاپ توجه لازم به کار آید و دقیق و حساب شده انتخاب شود.

یکی از کارهایی که به مانگاری چاپ روی تیشرت کمک فراوانی می کند، انتخاب روشی مناسب با جنس تیشرت است که نیاز به جستجوی دقیق و یا مشاوره گرفتن درست از کارشناسان مربوطه است.

تیشرت تبلیغاتی لباس فرم
البته از این نکته هم نمی توان گذشت کرد که روش های شست و شو هم در دوام هر نوع پوشاکی مفید است و مخصوصا این نکته در تیشرت های چاپی بیشتر لمس شده و  قابل چشم پوشی نیست. از این سمت که معمولا از تیشرت های تبلیغاتی برای قسمت بندی کردن در بین شخص های جامعه استفاده میشود. اما آنچنان دست سرمایه گذار در این زمینه باز نیست.

استفاده از طیف رنگی سازمانی

یکی دیگر از روش هایی که برای انتخاب چاپ تیشرت تبلیغاتی باید مورد بررسی قرار بگیرد، استفاده از رنگ سازمانی و یا طیف رنگی محصول و برند شماست، که باید روی آن حساس بود. اگر برند لوگو  یا سازمان شما دارای رنگ سازمانی مهمی باشد، بهتر است آخرین سعی خود را کنید که تبلیغاتتان را به سمت رنگ سازمانی خود ببرید و از لحاظ بصری مخاطب خود را با رنگ برند تان به آنها تلقین کنید که اگر در این گزینه انتخاب تیشرت حساسیت لازم را داشته باشید. می توانید این توقع را در بین مخاطبان تبلیغاتی خود داشته باشید که بیشترین برخورد را دریافت کنید.
البته معمولا مثل رنگ جعبه ها که شما می توانید ترکیب رنگ های زیادی را انتخاب کنید. در انتخاب رنگ تیشرت تبلیغاتی این توقع را نمی توانید داشته باشید، اما باید نهایت سعی و کوشش خود را کنید که نزدیکترین رنگ به رنگ سازمان خود را انتخاب کنید. در نتیجه می توانید وارد سایت ما شوید و بهترین تیشرت تبلیغاتی خود را انتخاب کنید و سریعا آن را بخرید. همچنین تیشرت های تبلیغاتی ما از کیفیت و کارایی بالایی برخوردار هستند. ضرر ندارد یه لحظه چک کنید و آن لباس ها را ببینید، خودتان متوجه می شوید و بدون هیچ شکی مشتاق به خرید می شوید.

با توجه از شما عزیزان که مطلب ما را با صبر و حوصله کام خواندید:)

تیشرت تبلیغاتی لباس فرم

شیوه های چاپ روی تیشرت تبلیغاتی

این روزها در کل دنیا چاپ روی تیشرت در زمینه صنعت های پرکاربرد و اما پرمصرف محاسبه میشود و این امور باعث توسعه روزافزون این صنعت در کل دنیا شده است و کشور عزیزمان هم از این صنعت روز دنیا عقب نیست و در ایران هم دستگاههای پیشرفته و ایده آلی برای چاپ روی تیشرت وجود دارند که هرکدام مناسب با نوع چاپ مورد استفاده قرار می گیرند که قطعا گاهی هزینه های چاپ دو تیشرت تا چند صد هزار تومان با هم می تواند تفاوت داشته باشد.

اگر بخواهیم به صورت خلاصه چند روش چاپ روی تیشرت را نام ببریم، به موارد زیر می توانیم اشاره کنیم:

• چاپ لیبلی

• چاپ سابلیمیشن (چاپ حرارتی به صورت مستقیم)

• چاپ کاتر پلاتر ( چاپ به صورت تک رنگ)

• چاپ به صورت مستقیم روی تیشرت

• چاپ سیلک

• چاپ مدیا (چاپ به صورت تمام رنگی )

کیفیت چاپ

یکی دیگر از ویژگی های خیلی مهم انتخاب یک تیشرت تبلیغاتی مناسب کیفیت چاپ روی آنها است. کیفیت چاپ روی تیشرت ها به گونه های مختلف چاپی که در بالا به خیلی از آنها اشاره شد بستگی دارد. اما از گفتن این نکته نمیتوان نادیده گرفت که در هر روش هم استفاده از مواد اولیه  نیز در ماندگاری و کیفیت چاپ هر تیشرت تاثیر خواهد داشت.
در روش های چاپ مستقیم روی تیشرت به این نکته باید دقت داشته باشیم، که قالب دستگاه های موجود دارای رنگ سفید نیستند، به همین دلیل از رنگ سفید تیشرت به عنوان پشت زمینه تصویر استفاده میشود و به عبارتی همه ی رنگ ها چاپ میشوند.

به همین دلیل روش چاپ مستقیم که معمولا یکی از بهترین و بالاترین کیفیت ها در اختیار ما قرار می دهد، روی تیشرت های سفید و یا روشن قابل استفاده می باشد. اگر بخواهیم روی تیشرت, پارچه تیره یا مشکی چاپ مستقیم بزنیم قطعا باید دستگاه دارای رنگ سفید جداگانه باشد که ابتدا تیشرت را با رنگ آستر سفید کند و بعد روی رنگ سفید طرح را به صورت ذهنی خودش آن را بکشد. البته از دیگر روش های پرکاربرد روز دنیا برای چاپ روی تیشرت چاپ کاترپلاتر می باشد، که در برخی از چاپ لباس های ورزشی از این روش استفاده میشود، که دوام و کیفیت عالی دارد، اما فقط یک ویژگی دارد و آن هم این است که باید به صورت تک رنگ و یا رنگ هایی که از هم جدا می شوند استفاده شوند.

 

تیشرت تبلیغاتی لباس فرم

چاپ تیشرت تبلیغاتی

تیشرت تبلیغاتی لباس فرم

استفاده از تیشرت های تبلیغاتی کاربردی و قشنگ حتما ایده ای تاثیرپذیر برای تبلیغات شرکت در جهت معرفی برند و یا محصول شما است. البته با این  وجود استفاده و تولید تیشرت باید زیرکانه و خیلی با دقت بالا انتخاب شود، زیرا شدیدا در دید مخاطب نسبت به شما تاثیر می گذارد.

این مسئله که پوشش و استفاده از تیشرت تبلیغاتی و سازمانی کمک شایانی به فروش و معرفی محصول شما دارد، صد در صد بر تن کسی پوشیده نیست، ولی چگونگی بهره مندی از این شگرد تبلیغاتی صد چندان از اهمیت خاصی برخورداراست. در این مقاله سعی کردیم بیشتر پارامتر های موثر در انتخاب یک تیشرت تبلیغاتی مناسب به صورت خلاصه برای شما توضیح دهیم.

جنس تیشرت

یکی از اساسی ترین ویژگی های یک تیشرت تبلیغاتی یا به صورت عمومی پوشاک جنس آنها است. مسلما همه ی افرادی که اقدام به چاپ لوگو، برند یا محصول خود به روی تیشرت می کنند، حتما می خواهند که مخاطبان آنها که این تیشرت ها را تهیه میکنند، از این تیشرت ها در سطح شهر و در بین مردم استفاده کنند، از این پس اگر جنس تیشرت های استفاده شده، آن کیفیت خوب را نداشته باشند و برای مصرف کننده اذیت کنند باشد، کل سرمایه برای تولید و چاپ یک تیشرت از بین می رود.

حتما در کار تبلیغاتی هزینه یکی از فاکتورهای اصلی برای انتخاب یک محصول است، ولی برگشت پذیری سرمایه در تبلیغات هم یکی دیگر از فاکتورهای مهم است. در چاپ تیشرت تبلیغاتی یکی از مسائل مهم و سخت، انتخاب جنس تیشرت بر پایه دو پارامتر بالا یعنی هزینه و کیفیت کارایی اش است که باید مورد دید قرار گیرد.

روپوش کار لباس فرم

نکات پوشیدن موفق لباس کار

روپوش کار لباس فرم

چه شما بخواهید و چه هم نخواهید، لباس های شما همیشه در حال برقراری ارتباط با دیگران است؛ علاوه براین، ایجاد تاثیر قوی روی قابلیت های شما در راه موفقیت تان دارد.

همگی با هم باید کم رویی را کنار بگذاریم، واقع بین باشیم، در تصویر بزرگ واقعیت، هر چیزی که می پوشید، شخصیت واقعی شما را تشخیص نمی دهد، و ارزش شما را به عنوان یک انسان مشخص نمی کند، در اصل، در دنیای بدون تعارف واقعیت، مردم ما را اکثر وقت ها با لباس هایی که می پوشیم قضاوت میکنند، حتی شما دیگران را در اول قبل از آشنایی با شخصیتشان، آنها را نسبت به لباس هایی که می پوشند قضاوت میکنید.

مردم قبل از اینکه با شخصیت واقعی ما آشنا شوند، در اصل شخصیتی که عرضه میکنیم، اول ما را همینطور که در مقابل آنها ظاهر میشویم قضاوت میکنند، خصوصا در محیط کار، قرارهای ملاقات و محیط هایی که قضاوت طرف مقابلتان نقش مهمی در موفقیت شما و  آن موقعیت دارد.

پیش گیری نشان داده طرز لباس پوشیدن شما نقش مهمی به نما دادن موفقیت مالی، اعتبار شخصیتی، اعتماد، هوش و خلاقیت و صلاحیت شما در استخدام یا ترفیع دارد.
و دقیقا به خاطر اینکه دیگران معمولا هر چیزی را می بینند باور میکنند، نه هر چیزی را که میگویید. لباس های شما به صورت هک کردن تصویر شما در ذهن دیگران است و این تصویر میتواند به سود یا به ضرر شما باشد. شما بعد از خواندن این مطلب می فهمید که چگونه این تصویر را دستکاری کنید تا به سود شما کار کند.
مدیر موسسه لباس فرم باتینه، ترجیح میدهد کارمندانی خوش تیپ (خوش لباس و آراسته) همراه با خلاقیت های ارتباطی داشته باشد تا کارمندانی با علم و استعداد خاص در تخصص، اما جدا از مهارت های ارتباطی و آگاهی از نحوه صحیح پوشش.

البته مشتریان، فروشندگان خوش استایل را بیشتر ترجیح میدهند تا افراد عادی؛ چون که در باطن تصور میکنند این فرد به خودش احترام میگذارد، به دلیل اینکه ظاهرش مرتب و منظم است، پس ما هم باید به او و به حرف هایش احترام قائل شویم.

امید است اطلاعات ما مورد توجه شما کاربران عزیز قرار گرفته باشد:)

روپوش کار لباس فرم

انواع لباس کار

در کل یونیفرم کار دارای انواع گوناگونی است که شامل: لباس کار صنعتی، لباس عملیاتی، پزشکی، فرم اداری و لباس صنایع غذایی بوده و هر کدام هم برای شغل های خاصی استفاده می شوند.

لباس کار صنعتی

لباس کار صنعتی می تواند شامل لباس دو تکه، یکسره، شلوار تک، شلوار دو بنده، کاپشن، جلیقه، تیشرت، پیراهن آستین کوتاه و یا روپوش باشد. هر کس مطابق جایی که سرکار است، یکی از این لباس ها را می تواند انتخاب کند و بپوشد.

روپوش کار لباس فرم

لباس کار عملیاتی

یونیفرم عملیاتی هم از  انواعی که شامل شلوار، کاپشن، اورکت، شلوار دو بنده، لباس یکسره، جلیقه و کلاه دارد.هر فرد می تواند با انتخاب کردن یکی از این لباس ها بپوشد و سرکار برود.

لباس فرم پزشکی

لباس فرم پزشکی هم از  انواع مختلف روپوش پرستاری زنانه، شلوار پرستاری زنانه، روپوش و شلوار پرستاری مردانه، لباس بیمار، کلاه و کفش دارد. خانم ها یا آقایان پزشک می توانند از این گونه لباس ها برای کار خود استفاده کنند.

لباس فرم اداری

از این نوع فرم در انواع مانتو، پیراهن، شلوار زنانه و مردانه، لباس نگهبانی، جلیقه، کفش و کلاه دوخته می شود. هر فرد با توجه به جایی که می خواهد برود و کار کند، هر کدام از این نوع لباس ها مناسب کارش بود را تهیه می کند و زمانی به آنجا رفت از آن استفاده می کند.

لباس فرم صنایع غذایی

در صنایع غذایی افراد امکان دارد به روپوش، بلوز، شلوار، پیراهن، پیش بند، شلوار دو بنده، لباس یکسره، تیشرت، کاپشن، جلیقه، کفش و کلاه نیاز داشته باشند و بر اساس نوع نیاز باید از احتیاج های آنها برای پیش گیری از حادثه تامین شود.

سپس خرید لباس کار در واقع به گونه ی صرفه جویی اقتصادی و محفاظت از نیروی انسانی ارزیابی شده و باعث شده در مدت های طولانی هزینه های تاثیرپذیر از عدم وجود لباس کار مناسب به حداقل برسد.

مانتو شلوار اداری لباس فرم

 لباس فرم زنانه و مانتو شلوار اداری خانم ها

مدیر موفق هر روز در محل کار خود با لباس فرم حضور دارد. کم کم زنان به خاطر پوشیدن لباس تکراری دیدشان خوب می شود، چه به یک لباس کار برسد. با این وجود، لباس فرم برای زنان به همان میزان برای مردان دارای اهمیت است. هیچ کاری موجود نیست که بگوید لباس فرم بهتر است یا اینکه هر روز لباس خود را تعویض نکنید، البته براساس تجربه شخصی کارکنان زن انتخاب پوشیدن لباس فرم زنانه باعث می شود زندگی آنها روز به روز آسان تر شود.

با توجه به نکته گفته شده در بالا آیا به دنبال یک لباس فرم زنانه مناسب خود هستید؟ اینجا نکته هایی در مورد راه پیدا کردن لباس فرم زنانه و مانتو شلوار اداری خانم هه برای شما توضیح میدهم:

با یک فرد متخصص مد و طراح مد حرف بزنید

خلاقیت و تجربه یک طراح مد به تصمیم گیری در مورد انتخاب لباس فرم زنانه می تواند به شما برای انتخاب خیلی کمک کند. پس خیلی مهم است که شما با یک فرد با تجربه برای لباس فرم زنانه و مانتو شلوار اداری بانوان مشاورت کنید. خوشبختانه گروه طراحی لباس موسسه لباس فرم بافتینه می تواند شما را در این زمینه راهنمایی کند تا لباس فرم زنانه مناسب خود را انتخاب کنید و احساس راحتی در لباس فرم خود موقع کار داشته باشید.

انتخاب کردن رنگ خود را کم کنید

بیشتر روی رنگ هایی که به آن ها اطمینان و علاقه دارید تمرکز کنید. به عنوان نمونه، سیاه، سفید و خاکستری آسان تر هستید، روی همین رنگ ها بیشتر دقت کنید. لباس فرم زنانه و مانتو شلوار اداری خانم ها لباسی است که هر رور تن می کنید، سپس مطمئن شوید که آنها را دوست دارید و از پوشیدن آن ها احساس راحتی می کنید. زیرا دوست داشتن گزینه مهمی است و باید دقت لازم را داشته باشید تا ناگهان برعکس عمل نشود.

خودتان را اجبار نکنید

لباسی را که باهاش احساس راحتی دارید را بپوشید. چیزی را به تن کنید که به نظر شما مناسب نیست را تلاش نکنید بپوشیدٍ، به دلیل اینکه لباس فرم شما باید راحت باشد زیرا شما در طول روز آن را می پوشید.

فرم اداری لباس فرم

مطابق نظر مخاطبین

انتخاب لباس به عنوان یک تصمیم گیری روازنه زمان بر است. طراحی مانتو شلوار اداری مناسب با درخواست نظر کارکنان توانسته است میزان صرف وقت برای این تصمیم گیری را در حد قابل توجهی محدود کند.

فرم اداری لباس فرم
استرس انتخاب نوع لباس مخصوصا در خانم های محترم خیلی شایع است. این موضوع در اکثر دعوت ها به مجالس های خاص زیاد قابل مشاهده است. استفاده از یک مانتو شلوار اداری که شکل های متحد و با کیفیت توانسته است موضوغ اظطراب انتخاب لباس مناسب را ارتفاع دهد.

صرفه اقتصادی

از جایی که تهیه مانتو شلوار اداری همراه سازمان ها به صورت فراوان صورت می گیرد. این موضوع هزینه ای را به سازمان حمل می کند. طراحی یک مانتو فرم اداری زیبا باید تا حد قابل توجهی به صرفه می باشد. در این دقت حتما باید به حفظ کیفیت مانتو شلوار اداری تولیدی نیز توجه کرد. موسسه تولیدی لباس فرم بافتینه با تولید مانتو فرم اداری ارزان توانسته است خرید مانتو فرم اداری مورد نیاز سازمانها را تا حدی که جا داشته باشد اقتصادی کند.

ایجاد اعتماد به نفس در پرسنل

مانتو شلوار اداری باید در عین سادگی و راحتی احساس اعتماد را در پرسنل تلقین کند. طرح مانتو شلوار اداری نباید به گونه ای باشد که پرسنل مجبوری از آن استفاده کنند. اما باید در طراحی آن باید به خلاقیت همچنان دقت کرد که استفاده از مانتو فرم اداری قشنگ برای پرسنل بوجود آوردن اعتماد کافی را داشته باشد.

مانتوشلوار رسمی لباس فرم

مشخصات یک مانتو شلوار اداری خوب

مانتوشلوار رسمی لباس فرم

مد جز موضوعات مهم حساب می شود که در تولید و ارائه لباس و نیز در تولید مانتو شلوار اداری نیز می توان خیلی تاثیرپذیر باشد. فرهنگ و عرف جامعه و اعتقادات مذهبی و نیز تاکید کردن سازمانی همگی در شکل گیری طرح مانتو شلوار اداری نقش بسزایی دارند. از این به بعد طراحی مانتو شاید بیشتر از تولید آن از اهمیت ویژه ای دارا باشد. موسسه طراحی تولید لباس فرم بافتینه با اعنماد کردن به پرسنل حرفه ای خود با انجام صحبت کردن با مسئولین سازمانها، در اولین فرصت طرح مانتو شلوار اداری پرسنل را به موسسه پیشنهاد می دهند. این موضوع ایجاد شده است که کار کنند که پرسنل استفاده کننده ی مانتو شلوار تولیدی خیلی راضی باشند.
با توجه به مزیت مانتو شلوار اداری در یک محل کاری فعال، راحتی آن جز موضوعی هست که باید مورد دقت طراحان قرار بگیرد. در دنیای اکنون بعد از کیفت لباس، راحتی آن از طرف خریدار جز گزینه های مهم برایش محسوب می شود. اگر چه مانتو شلوار اداری مد نظر قطعا از طرح و نقشه برخوردار باشد، دیگر آن راحتی قبل را ندارد. طراحان موسسه لباس فرم بافتینه در طراحی های خود موضوع راحتی مانتو شلوار اداری را مورد توجه جدی خود قرار می دهند.

عوامل موثر در تعیین ارزش لباس پرسنل

لباس  اداری می تواند در دو رده رسمی و غیر رسمی قرار بگیرد. خیلی از پرسنل در محل هایی مشغول هستند که در جایگاه دید مشتریان قرار نمی گیرند. پرسنل واحدهای خدماتی و انبار از این دسته هستند. حتی نوع کاری که با این پرسنل صورت می گیرد، در انتخاب کردن نوع لباس کارایی دارد. اما امکان اینکه مهم نباشد که این پرسنل از مانتو فرم اداری قشنگ و جذاب برای حضور در کار استفاده کنند. چون که این موضوع برای سازمان بار مالی بوجود می اورد. طراحی مانتو فرم اداری ارزان برای این دسته از پرسنل می تواند علاوه بر حفظ آراستگی و هماهنگی ظاهر سازمان، خریدهای سازمان را به صرفه کند.