مقالات

لباس کار لباس فرم

ما کی هستیم؟

داستان تولیدی لباس فرم بافتینه در بیست سال پیش به عنوان یک تولیدی لباس کار و لباس فرم اداری مستقر در تهران آغاز شد. امروز ، بیش از بیست سال بعد ، البسه کار هنوز هم بخشی جدایی ناپذیر در تجارت ما هستند و ما یکی از

تامین کنندگان پیشرو جهانی لباس کار مقاوم در برابر شعله هستیم که در درجه اول در لباس های محافظ استفاده می شود.

ما از دانش به دست آمده از توزیع برای متنوع سازی در سایر بازارها و محصولات در سراسر ایران استفاده کرده ایم و گروه تولیدی لباس فرم بافتینه اکنون از نمایندگی جنوب کشور در شیراز تشکیل شده است

تولیدی لباس فرم بافتینه  از چند بخش کلیدی تشکیل شده است: البسه کار ، البسه فرم اداری ،  البسه آشپزی ، البسه حراست و غیره تشکلیل شده است.

لباس کار لباس فرمایمنی بالای البسه کار بافتینه

افزایش تقاضا برای لباس کار ایمن و با دوام به دلیل بالا رفتن حوادث و تلفات در محل کار در سطح جهان ، یکی از مهمترین عوامل رشد لباس کار صنعتی است.

صنعتی شدن سریع به دلیل بهبود شرایط اقتصادی اقتصادهای نوظهور منجر به رشد بخش های ساخت و ساز و تولید شده است.

افزایش تقاضای لباس کار

این در نهایت به افزایش تقاضای لباس کار صنعتی کمک کرده است. علاوه بر این ، افزایش جمعیت شاغل همراه با افزایش مشارکت زنان در صنایع مختلف به افزایش تقاضا برای لباس کار صنعتی کمک کرده است.

با این وجود ، عدم اجرای استانداردهای ایمنی در کشورهای مختلف در جهان از جمله عوامل محدود کننده رشد بازار کار صنعتی است.

افزایش آگاهی در مورد استفاده از لباس ایمنی در محیط کار در سطح جهان ، یکی از فرصت های رشد لباس کار صنعتی است.

قدرت لباس فرم بافتینه را کشف کنید

البسه کار بافتینه از منظر انسان محور طراحی شده است. متناسب با نحوه کار مردم  طراحی محور انسان ، کارگران را قادر به انجام بهترین کار خود بدون حواس پرتی غیر ضروری می کند.

لباس کار بافتینه باعث افزایش بهره وری می شود در حالی که به کارگران اجازه می دهد با خیال راحت و راحت تز کار کنند.

بزرگترین هدف تولیدی لباس فرم بافتینه کسب رضایت مشتریان میباشد.

 

لباس کار لباس فرم

لباس کار صنعتی بافتینه

لباس کار صنعتی بافتینه نوعی لباس محافظ است که به منظور محافظت از بدن پوشنده در برابر خطرات از جمله مواد شیمیایی ، گریس ، روغن ، گرما و غیره طراحی شده است.

همچنین شامل لباس های محافظ ویژه ای است که باعث می شود پوشنده از آلودگی و آلودگی در محیط کار محافظت کند.

این لباس ها به طور کلی از پارچه های کج راه تولید شده اند که از نظر گرما و سایش مقاوم هستند.

معرفی فن آوری های جدید در لباس کار صنعتی مانند پارچه های بسیار سبک و بادوام و طراحی و الگوهای تهویه مناسب برای جریان یکنواخت هوا در داخل بدن پوشنده ، جدیدترین روند در بازار کار صنعتی است.

لباس کار لباس فرمانواع محصولات بافتینه

پیراهن ، پیراهن یقه دار ، کاپشن ، جلیقه و لباس دیدنی بالا در صنعت استفاده نهایی به بخش های نفت و گاز ، ساخت و ساز ، تولید ، خودرو ، مواد شیمیایی و … تقسیم می شود که شامل صنایع غذایی ، صنعت معدن و غیره می باشد.

بافتینه متعهد به محصولات

با تعهد بی وقفه ما به محصولات و خدمات با کیفیت مداوم ، اکنون ایمنی جمعی را در البسه کار ارائه می دهیم.

مفهوم محصولات ایمنی بافتینه طیف گسترده ای از راه حل های محصول ، پشتیبانی فنی ، پروژه های تحقیق و توسعه ، آزمایش مؤلفه ها ، آموزش ، خدمات مشاوره را در خود جای داده است.

سالها تجربه در تولید لباس کار

گروه تولیدی لباس فرم بافتینه سالانه با شرکت های خصوصی و دولتی بسیاری همکاری دارد که این همکاری در طول دراز مدت تبدیل به تجریه ایی قدرتمند شده است.

محصولات گروه تولیدی لباس فرم بافتینه با سطح کیفی بالا و استاندارد تولید میشود که برای مشاغل زیادی قابل استفاده است.

مدیرت و پرسنل تولیدی لباس فرم بافتینه همواره در تلاش هستند که بهترین محصول را به بازار ارائه دهند.

بزرگترین هدف تولیدی لباس فرم بافتینه رسیدن به رضایت مشتریان است.

 

 

لباس کار لباس فرم

بافتینه می تواند کمک کند

ما امروز گسترده ترین نمونه کارها از راه حل های ایمنی پیشرو در بازار را ارائه می دهیم. با گسترده ترین طیف وسیعی از تجهیزات  شیک ، راحت و با کارایی بالا ، فن آوری های نوآورانه ، دسترسی جهانی و مجموعه ای کامل از برنامه های

آموزشی  ، ما نیازها و انتظارات مدیر ایمنی را برای بهبود کار درک کرده ایم و می توانیم بهترین خدمات را داشته باشیم.

بیست سال تجربه و دانش ما در زمینه رعایت نظارتی ، شناسایی خطر ، مدیریت ایمنی و انتخاب تجهیزات و کاربردهای تجهیزات ، همراه با تعهد سازمانی عمیق ، ما را منحصر به فرد قرار می دهد تا به مدیران ایمنی کمک کنیم تا فرهنگی را

بسازند که در آن کارگران به انتخاب خود ایمن تر باشند. با تولیدی لباس فرم بافتینه همراه شوید تا روشهای جدیدی برای به ایمنی رسیدن کشف کنید.

محافظت با محصولات بافتینه

مترادف با ایمنی ، کیفیت و نوآوری

به عنوان رهبر صنعت بیش از دو  دهه ، محصولات ایمنی بافتینه خط کاملی از محصولات محافظت در برابر خطرات کار از خدمات مرتبط را ارائه می دهند.

ایمنی جامع بافتینه

به عنوان رهبر جهانی ایمنی در راه حل های کاربردی برای حفظ سلامت کارکنان یه مجموعه ، تولیدی لباس فرم بافتینه با مشتریان کاربر نهایی برای پاسخگویی به تقاضاهای در حال تغییر برای ایمنی بیشتر ، افزایش راحتی و بهبود بهر وری

است.

برای بیش از بیست سال ، برند بافتینه مترادف با ارائه محصولات و خدمات محافظت  شخصی برای کارگران است.

تعهد بافتینه به محصولات

با تعهد بی وقفه ما به محصولات و خدمات با کیفیت مداوم ، اکنون ایمنی جمعی را در سیستم های تولید  ارائه می دهیم که به طور همزمان برای محافظت از چندین کارگر طراحی شده است.

مفهوم جمعی بافتینه طیف گسترده ای از راه حل های محصول ، پروژه های تحقیق و توسعه ، آزمایش مؤلفه ها ، آموزش ، خدمات مشاوره را در خود جای داده است.

 

لباس کار لباس فرم

تولیدی لباس فرم بافتینه

برای صنعت ساخت و ساز ، بافتینه طیف گسترده ای از راه حل های تجهیزات محافظ شخصی را ارائه می دهد. انتخاب کاملی از محصولات ایمنی مخصوصاً مناسب برای این محیط متنوع را در تولیدی لباس فرم بافتینه میتوانید پیدا کنید.

برای جستجوی خود می توانید یکی از وبسایت های فعال بافتینه را  انتخاب کنید و از قسمت منوی محصولات تمامی نمونه کار ها را ببینید.

لباس کار لباس فرممحصولات ایمنی خدمات غذایی بافتینه

انتخاب کاملی از محصولات ایمنی مخصوصاً برای صنعت خدمات غذایی مناسب را در بافتینه کشف کنید.

تولیدی لباس فرم بافتینه تولید کننده انواع ماسک های ایمنی ، لباس های یکبار مصرف ، انواع دستکش میباشد که شرکت های صنایع غذایی میتوانند تمام البسه های خود را در این مجموعه انتخاب کنند.

تعهد امنیت در بافتینه

محصولات ایمنی بافتینه متعهد است از مدیران ایمنی در تلاش خود برای ساختن فرهنگ های پایدار ایمنی پشتیبانی کند. ما امروز گسترده ترین نمونه کارها از راه حل های ایمنی پیشرو در بازار را ارائه می دهیم.

محصولات ایمنی بافتینه به مدیران ایمنی کمک می کند تا فرهنگ های ایمنی پایدار را ایجاد کنند که صدمات را به حداقل برساند و یک محل کار محافظت کننده و تر تولید کند.

ایجاد فرهنگ ایمنی با البسه کار بافتینه

مطالعات نشان داده اند که یک فرهنگ ایمنی توانمند می تواند مقرون به صرفه ترین و اثبات شده ترین فرایند پیشگیری از تصادف باشد.

ایجاد فرهنگ ایمنی به معنای اضافه کردن مجموعه جدید قوانین نیست. این یک فلسفه جدید برای جلوگیری از آسیب دیدگی در محل کار است.

ایمنی دیگر چیزی نیست که توسط مدیریت تعریف و اجرا شود. بلکه به حق و مسئولیت هر کارمند تبدیل می شود.

هنگامی که کارگران از استانداردهای ایمنی استفاده کرده و رفتارهای بهتری را تجربه می کنند ، می توانند ایمنی خود را بسیار مؤثرتر و مداوم تنظیم کنند.

بزرگترین هدف تولیدی لباس فرم بافتینه کسب رضایت مشتریان است.

 

لباس کار لباس فرم

تولیدی لباس فرم بافتینه

ما از دستان شما محافظت می کنیم

تولیدی لباس فرم بافتینه دارای بیش از پانزده سال تجربه در تولید دستکش های محافظ تولید شده در ایران  از جمله مشاوره های تخصصی و پشتیبانی اختصاصی است.

لباس کار لباس فرمدستکش های بافتینه

همیشه دلیل خوبی برای پوشیدن اجباری دستکشهای محافظ وجود دارد. جراحاتی که به دلیل استفاده نادرست یا استفاده نکردن از دستکشهای محافظ ممکن است ایجاد شود ، بسیار و متنوع است.

همچنین بریدگی ، سوراخ شدن ، ساییدگی ، اگزما ، حساسیت و سوختگی ناشی از اسید یا گرما ، تماس منظم با مواد شیمیایی همچنین می تواند منجر به صدمات طولانی مدت با پیامدهای جدی در سلامتی مانند بالا رفتن سطح آلاینده

ها در خون و اندام ها شود. این می تواند عواقب جدی برای اپراتور و کارفرما داشته باشد.

محافظت از دست با دستکش حرفه ای با ایمنی معتبر

از دستکشهای محافظ موجود در بافتینه برای تقریباً در هر منطقه استفاده می توان برای محافظت از چنین عواقبی استفاده کرد. بافتینه آزمایشگاه خاص خود را انجام می دهد ، جایی که مطابق با استانداردهای  ، به طور مداوم خصوصیات

محافظتی دستکش خود را در برابر خطرات مکانیکی و شیمیایی آزمایش می کند.

منابع ما شامل موارد زیر است:

بزرگترین تولیدی لباس فرم ایران در تهران

نمایندگی فعال در جنوب کشور در شیراز  معتبر و دارای مجوز

ما همچنین در نهادهای استاندارد در سطح ملی و بین المللی نقش فعالی داریم و به دنبال بهترین حمایت از مشتریان خود در زمینه جامعه استاندارد ایران هستیم.

محصولات ما از دستکش خانگی گرفته تا دستکش مقاوم در برابر مواد شیمیایی درجه بالا است. محصولات ویژه ای برای محافظت دوباره از گرما ، برش و دوری از سرما است.

هر محصول بافتینه تجربه یک شرکتی را نشان می دهد که چندین دهه است که محصولات قابل اعتماد بافتینه را مصرف می کند.

لباس کار لباس فرم

تولیدی لباس فرم بافتینه

گروه تولیدی لباس فرم بافتینه رهبر بازار ایران در ساخت تجهیزات محافظ شخصی و ابزارهای ایمنی برای محافظت از کارگران در برابر خطرات شغلی خود است.

تولیدی لباس فرم بافتینه با دستکش های لاستیکی عایق ، عینک ، ماسک های حرفه ایی و کفش ایمنی راه حل کامل را برای محافظت ارائه می دهد.

لباس کار لباس فرماستفاده از مواد اولیه مرغوب

کیفیت نساجی به عوامل زیادی بستگی دارد که مهمترین آنها نخ است که عملکرد و کیفیت آن به فیبر و فرآیند ریسندگی آن متکی است.

جدا از استفاده از صدرصد  الیاف و نخ آکریلیک ، با تکنیک های نوین ریسندگی ، از فیبرهای اکسیده شده نیز استفاده می کند ، ماده ای که مشکل بسیار خوبی برای چرخش دارد و به دلیل ویژگی بسیار قابل شکستگی در بین همه الیاف

ذاتی غیر قابل اشتعال معروف است ، همانطور که دارد بالاترین شاخص محدود کننده اکسیژن الیاف اکسیده شده تولید می کند ، با بهترین تعداد نخ به سی عدد می رسد و با سایر الیاف غیر قابل اشتعال ذاتی مخلوط می شود تا نخ هایی

را تولید کند که دارای بهترین خاصیت مقاوم در برابر شعله ، کیفیت بالا و مناسب برای استفاده در آتش باشد.

تولیدی لباس فرم بافتینه همیشه برای ارائه بهترین محصولات از بهترین مواد اولیه استفاده میکند.

کیفیت محصولات بافتینه گواه مرغوب بودن کیفیت مواد اولیه استفاده شده در تولیدی لباس فرم بافتینه است.

لباس های مقاوم در برابر آتش

تولیدی لباس فرم بافتینه برای تولیدی البسه های مقاوم در برابر آتش از  پارچه هایی استفاده میکند که نخ هایی با کارایی بالا استفاده شده است .

لباس های ضد حرارت از نظر مقاومت در برابر سایش ، خاصیت خاموش کننده  ، پارگی و مقاومت شیمیایی بسیار مقاوم است.

از مقاومت در برابر حرارت فوق العاده و مقاومت در برابر حرارت دائمی برخوردار است و می تواند به طور گسترده ای در زمینه کاربردهای صنعتی استفاده شود.

ارتباط با گروه تولیدی لباس فرم بافتینه

برای دیدن محصولات تولیدی لباس فرم بافتینه میتوانید به وب سایت های فعال این گروه سر بزنید همچنین برای برقراری ارتباط با گروه تولیدی لباس فرم بافتینه میتوانید با شماره گیری تلفن های قرار داده شده بر روی سایت با مشاوران

صحبت کنید.

برای بازدید حضوری و دیدن نمونه محصولات تولیدی لباس فرم بافتینه میتوانید به دفتر مرکزی در تهران یا نمایندگی جنوب کشور در شیراز مراجعه کنید.

بزرگترین هدف تولیدی لباس فرم بافتینه کسب رضایت مشتریان است.

 

 

لباس کار لباس فرم

تجربه بافتینه در تمامی صنایع

بافتینه با داشتن تجربه جامع در زمینه خطرات صنعتی ، انواع دستکش (مکانیکی ، مقاوم در برابر برش ، شیمیایی ، حرارتی ، الکتریکی و …) را با هدف اطمینان از راحتی ، ایمنی و سازگاری کامل با محیط کار طراحی و تولید می کند.

محصولات توایدی لباس فرم بافتینه با نوآوری ، فناوری پیشرفته با مفاهیم ثبت شده ، راحتی و رفاه کاربر نهایی به منظور تضمین محصولات با دوام و مطمئن و برآورده کردن نیازهای همه مشتریان ما ، ترکیب می شوند.

لباس کار لباس فرمتحول در تولید محصول

کلیه فرایندهای توسعه ، تولید ما دارای گواهینامه  هستند تا اطمینان حاصل شود که هر نوع تحویل اثبات تجربه ما است.

تولیدی لباس فرم بافتینه محصولات خود را با استفاده از بروز ترین متد روز دنیا تولید میکند.

کفش ایمنی بافتینه

برای کفش های ایمنی ، راحتی باید در درجه اول محافظت باشد. کفش با راحتی که از پاشنه پا تا انگشتان پا جاری است ، ارائه می شود.

مفهوم موج نهایی کفش با تقلید از حرکت طبیعی پا ، حرکت صاف و بدون دردسر را در هر زمینه‌ای امکان پذیر می کند.

سپر جلویی محافظ و درج بازتابنده ایمنی را تضمین می کند ، و شکاف های مربوط به گرفتن فضای داخلی و خارجی باعث ایجاد پایداری می شود.

کلاه های ایمنی بافتینه

هر جا که احتمال سقوط اشیاء یا  ضربه ها وجود داشته باشد ، تولیدی بافتینه برای رفع نیازهای شما کلاه ایمنی با سختی زیاد دارد.

قابل تنظیم  و قابل اعتماد بودن از ویژگی های کلاه ایمنی بافتینه میباشد.

کلاه های سخت افزاری و لوازم جانبی ما محافظت راحت و قابل اعتماد از سر را فراهم می کند.

با طراحی شیک و سبک وزن ، تنظیم ارتفاع تعلیق و بالشتک راحت ، این کلاه های سخت ایمنی هستند که کارمندان شما می خواهند بپوشند.

بزرگترین هدف تولیدی لباس فرم بافتینه کسب رضایت مشتریان میباشد.

لباس کار لباس فرم

تولید کننده لباس های خاص

محدوده لباس کار های بافتینه به منظور محافظت از افراد شاغل در صنایع پتروشیمی و شیمیایی ، پالایشگاه ها ، تأمین کننده انرژی (گاز ، سوخت و غیره) ، خدمات نگهداری و غیره طراحی شده است.

این یک محافظت کامل با طیف گسترده ای است:

گرما: مقاومت در برابر شعله ، گرما و جرقه از فلز مذاب

شیمیایی: محافظت نامحدودی از مواد شیمیایی مایع (مانند: اسید سولفوریک ، سدیم هیدروکسید و غیره)

ضد الکتریسیته ساکن: جلوگیری از الکتراستاتیک در لباس

جوشکاری:محافظت در برابر جوشکاری و سایر کارهای مشابه

مکانیکی:مقاومت خوب مکانیکی ، به خصوص شکستن ، پارگی و سایش بهره می برد

لباس کار بافتینه محافظ در برابر خطرات

در بسیاری از مکانهای کاری ، محافظت از سر تا پا از بالا شروع می شود. محصولات پیشرو در صنعت ما محافظت تخصصی و اثبات شده در برابر پاشش شیمیایی ، اجسام پرنده ، ذرات موجود در هوا و تشعشعات مضر را ارائه می دهند.

کارمندان شما سزاوار بهترین دوره محافظت از خود هستند. از نوآوری های فنی گرفته تا ابتکارات آموزشی ،تا تأیید های نهایی تولیدی لباس فرم بافتینه مجموعه ای از منابع را برای انجام حفاظت از شما را ارائه می دهد.

نوآوری در راحتی و سبک در البسه کار

تولیدی لباس فرم بافتینه برای راحتی مشتریان تولید انواع البسه کار را انجام داده است.

با داشتن البسه های کار ایمنی ، راحتی ، تناسب و سبک نقش مهمی در ارائه حفاظت بهینه و حمایت دارد.

تولیدی لباس فرم بافتینه از طراحی فوق العاده سبک و شیک استفاده می کند و از نظر راحتی و سبک از فناوری های پیشرفته استفاده می کند.

ما به عنوان یک تولید کننده پیشرو در زمینه محصولات تنفسی ، ما بیش از ده سال است که از کارگران در برابر خطرات تنفسی در بسیاری از محیط های مختلف در سراسر ایران محافظت می کنیم.

 

لباس کار لباس فرم

لباس های یکبار مصرف:

تولیدی لباس فرم بافتینه خط کاملی از لباس و لوازم جانبی تهویه نشده و غیر تهویه شده برای محافظت کامل از بدن ، برای یک راه حل واقعا کاربردی فراهم می کند.

لباس کار لباس فرملباس فنی قابل استفاده مجدد:

طیف گسترده ای از پالتو ، کاپشن ، شلوار ، پیراهن و موارد دیگر  در پارچه های مختلف نیز موجود است تا از محافظت ، دوام و راحتی در محیط های کاری خطرناک متعدد برخوردار باشد.

لباس کار:

طیف کاملی از پیراهن و شلوار ما برای محافظت در برابر انواع آب و هوای ناپاک و ایمنی در محیط های کم دید  ترکیبی ایده آل از محافظت و عملکرد را فراهم میکند.

همچنین خط تولید گروه تولیدی لباس فرم بافتینه از نظر ارگونومیک مهندسی شده است تا بتواند سخت افزارهای متخصص آتش نشانی امروز را برآورده کند.

تجربه کار تولیدی لباس فرم بافتینه

با استفاده از تجربیات و تخصص های خود ، لباس های محافظ بافتینه به منظور محافظت از افراد در محیط های پرخطر ، در طراحی ، ساخت و بازاریابی شخصی ویژه شده است.

کیفیت و کارایی راه حل های ارائه شده باعث می شود لباس محافظت در هنگام محافظت از افراد آلوده در مناطق هسته ای ، صنایع داروسازی و شیمیایی ، آزمایشگاه های تحقیقات بیولوژیکی و بیمارستان ها ، شریک ترجیحی باشد.

پوشاک محافظت بافتینه طیف گسترده ای از راه حل های راحت از راه حل هایی مانند لباس ، لباس و سیستم های فیلتر هوا را با سطح کارایی بالایی ارائه می دهد تا از کیفیت عالی محصولات و خدمات آن به مشتریان اطمینان حاصل

شود.

همه مشتریان می دانند که چگونه تولیدی بافتینه محصولات خود را با کیفیت بالا ، نوآوری و مشاوره تولید میکند که با نیاز مشتریان همراه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید.

بزرگترین هدف گروه تولیدی لباس فرم بافتینه کسب رضایت مشتریان میباشد.

لباس کار لباس فرم

تولیدی لباس فرم بافتینه

در اینجا می توانید مجموعه ما از پیراهن های مردانه را پیدا کنید.

ما مدل هایی با لباس کلاسیک یا مدرن داریم که مناسب برای نقش های مختلف حرفه ای مانند مهمان نوازی ، پذیرایی یا شرکتی است.

پارچه های پیراهن ما مقاوم در برابر لکه ، یک جنبه اصلی در این نقش های تماس عمومی است.

لباس کار لباس فرمرنگ بندی زیبای مختلف پیراهن های بافتینه

پیراهن های ما در رنگ های مختلفی وجود دارد و می تواند برای ارتقاء تصویر شرکتی شما ، با نمادها ، تمبرها یا طرح های گلدوزی که نشان تجاری ، آرم و  یا نام کارمندان شما را نشان می دهد ، سفارشی شوید.

کارمندان مجهز به لباس شخصی سفارشی تبدیل به تبلیغات برای تجارت شما می شوند.

با ما تماس بگیرید تا ارزیابی کنید که کدام تکنیک ، به دلیل پارچه های مختلف ، به بهترین وجهی مناسب شماست.

لباس کار با دید بالا

پوشاک با دید بالا مطابق استاندارد بسته به سطح محافظتی که از آنها تضمین می شود به سه طبقه تقسیم می شوند و باید حداقل مواد ترکیبی رابط و ترکیبی داشته باشند.

کلاس لباس ها را با بالاترین سطح دید تعریف می کند و می توان در کلیه مکانهای کاری که در آن مورد نیاز است از این نوع محافظت از جمله بزرگراه ها و فرودگاه ها استفاده کرد.

این دسته ممکن است شامل مواردی مانند کاپشن های بازتابنده ، لباس و شلوار دید بالا باشد.

سطحوح مختلف لباس کار

کلاس  میزان دید بین الزامی برای لباس هایی از قبیل جلیقه ، تی شرت ، شلوار  را تضمین می کند ، که می توان در جاده های حومه  و شهری و محلی و همچنین توسط پیک یا موارد مشابه استفاده شود.

نیاز بعضی از مشاغل به دید کم اشاره دارد. به همین دلیل ، کارگری که از این لباس کار ها استفاده می کند تنها می تواند در جاده های خصوصی کار کند.

بزرگترین هدف گروه تولیدی لباس فرم بافتینه کسب رضایت مشریان میباشد.