کت شلوار مردانه لباس فرم

مواردهایی از راه و روش درست پوشیدن کت شلوار

راه و روش درست پوشیدن کت شلوار

در این مطلب می خواهیم ادامه مطلب قبل را دنبال کنیم و برایتان بگوییم که چه گزینه ها و چه کاربردهایی دارند.

برای خودتان خیاط خوبی پیدا کنید

پولی که از این طریق خرج می‌کنید، عاقلانه‌ خرج کرده اید. خیاطی که کارش را بلد باشد، می‌تواند کاری کند که کت ۱۰۰ دلاری، مثل کت اداری ۱۰۰۰ دلاری به نظر بقیه برسد و کاری کند که کت ۱۰۰۰ دلاری کاملا ارزش پوشیدن داشته باشد. چیزی که مهم است بدانید، این هست که چه کاری لازم است انجام شود و چگونه آن را با خیاطتان صحبت کنید.

کت شلوار مردانه لباس فرمآستین

اگر خیاطی را که رفته اید پیشش که کارتون را انجام دهد نمی‌شناسید، برای نظر دادن بزارید او برایتان تصمیم بگیرد که گشادی شلوار شما چه اندازه باشد، خودتان این را بهش تاکید کنید. اکثرا کت‌های اداری را گشاد می‌دوزند، علی الخصوص قسمت آستین. آستین‌ها را تنگ کنید بهتر است، بلکه باعث می شود تفاوت زیادی ایجاد شود.

قد آستین

معمولا خیاط‌ ها بیشتر اوقات در کوتاه کردن قد آستین شک دارند. پی گیر باشید و ازشون بخواهید که قد آستین هایتان را تا آخر مچ برای شما کوتاه کند.

شلوار

پاهای شلوار را از بالا تا پایین به مقدار ۲/۵ سانتی‌متر تنگ کنید. بعدش قد آن را کوتاه کنید. هرچه شلوار تنگ‌تر باشد، باعث بلندتر شدن قدتان می شود.

تا جایی که فکر می‌کنید کت را کوتاه کنید

به دلیل اینکه شما بیشتر موقع ها فکر می کنید که کت شما از آنچه تصور می‌کردید بلند‌تر است. این روز‌ها می‌بینیم که معمولا مدل‌ها کت‌های اداری کوتاه تری به نسبت قبل  می‌پوشند و این جریان کلی است. این فرم اداری مورد علاقه و دید دیگران قرار می گیرد، چون هم فرد را باریک‌تر و منظم تر نشان می‌دهد و هم دوخت لباس را بهتر نشان می‌دهد.

بتوانید به آسانی دستتان را داخل جیب شلوارتان ببرید یا چیزی را که در جیبتان جا می شود بگذارید تا نخواهید آن را در دستتان بگیرید که اذیت شوید. اکنون خیلی از برندهای کت و شلوار اداری زیاد کوتاه‌تر از برش‌های پنج سال پیش هستند و باعث خوشبختی هست روزهایی که کت و شلوارهای سه تا پنج دکمه مد بودند دیگر الان مد نیستند.

 

نوشته‌های مرتبط:

لباس های کار تولیدی بافتینه

لباس های کار تولیدی بافتینه

لباس کار مردان پلیور های فرم اداری خود را روی...

ویژگی های پارچه تی سی در تولید کاپشن زمستانه

ویژگی های پارچه تی سی در تولید کاپشن زمستانه

بدون آبرفتگی شما با خرید کاپشن تی سی دیگر نگران...

تولیدی بزرگ لباس فرم و البسه های کار بافتینه

تولیدی بزرگ لباس فرم و البسه های کار بافتینه

تولیدی لباس فرم بافتینه تولیدی لباس فرم بافتینه ، برای...

blank