لباس کار لباس فرم

نکاتی پیرامون لباس کار و فرم اداری

رنگ لباس کار

مدل های لباس کار و فرم اداری در طیف وسیعی از رنگ ها موجود است. تعداد زیادی رنگ استاندارد شیک و  رنگ خاص دیگر وجود دارد. همچنین می توانید یک الگوی راه راه زیبا یا یک ظاهر مدرن جین را انتخاب کنید. از رنگهای مختلف ما الهام بگیرید. تیم خدمات تولیدی لباس فرم بافتینه خوشحال است که در تصمیم شما به شما کمک می کند!

لباس کار لباس فرمجزئیات فردی

یک ظاهر منحصر به فرد از فردیت شرکت شما پشتیبانی می کند. با طراحی مفهوم شرکت ما در طراحی لباس کار تیم خود امکانات بی پایان دارید. چه به شکل یقه و چه از طریق دکمه ، طراح های رنگارنگ ، یک لباس شخصی یا جزئیات کوچک دیگر  یک مجموعه شرکت ایجاد کنید که کاملاً متناسب با نام تجاری و هویت شرکت شما باشد.

پوشیدن راحت

هنگام طراحی لباس کار ، راحتی  پوشیدن برای ما بسیار مهم است. لباس تیم شما باید آزادی حرکتی کافی داشته باشد ، یک لباس کار راحت را ارائه دهد و در عین حال شیک به نظر برسد. برای مطابقت با شکل لباس خود با زندگی روزمره ، می توانید تصمیم بگیرید که ویژگی های خاص برای شما مهم است. از بین انواع احتمالات مانند دریچه در پشت ، درج الاستیک در کناره‌ها ، بند کمر کشش  استفاده کنید.

گلدوزی

در تولیدی لباس فرم بافتینه گلدوزی داخلی در یک تکنیک دوخت فوق العاده دقیق و خاص تخصص داریم. آرم شرکت شما در تمام جزئیات و رنگهای دقیق روی محصولات انتخابی لباس شما دوخته میشود.

ما متعهد هستیم که با دقیق ترین شکل ممکن آرم شما را تکرار کنیم. همچنین می توانید نام کارمندان خود را بر روی لباس تیم خود قرار دهید. کلیه آرم ها تا نود و پنج درجه سانتیگراد قابل شستشو هستند و در صورت درخواست در اندازه های ویژه در دسترس هستند. با تیم خدمات ما در تماس باشید و اطلاعات بیشتری کسب کنید.

Related Posts:

لباس های کار با کیفیت و امنیت بالا

لباس های کار با کیفیت و امنیت بالا

شلوارهای رسمی شلوارهای رسمی همان شلوارهایی هستند که با یک...

لباس فرم مناسب برای فصل گرما: راهنمای جامع انتخاب و نکات کلیدی

لباس فرم مناسب برای فصل گرما: راهنمای جامع انتخاب و نکات کلیدی

لباس فرم مناسب برای فصل گرما: راهنمای جامع انتخاب و...

کمک تولیدی بافتینه به انتخاب لباس های کار

کمک تولیدی بافتینه به انتخاب لباس های کار

به شما کمک می کنیم بهترین های ما را ببینید...