لباس زمستانه لباس فرم

نکات مهم برای انتخاب بهترین کاپشن و سویشرت چه چیزاست؟

  • بهترین لباس زمستانی به کدام یک از جنس های کاپشن و سویشرت تعلق دارد؟

یکی از بزرگترین پیچیدگی های پدر و مادر، با صبر و حوصله بودن آنان در پوشش لباس زمستانی به فرزندان‌شان برای فعالیت در مکان باز است. امکان دارد برای اکثر مادران فرآیند انتخاب سویشرت و کاپشن‌ها، پوشیدن آن‌ها به صورت چند لایه و بستن همه زیپ‌ها و دکمه‌ها خود به خود یک گفت و گویی چند ساعته باشد. به احتمال قوی این داستان جایی تمام می‌شود که کودک تبدیل به یک توپ متحرک شده و  البته به راحتی نمی‌تواند دست‌هایش را تکان دهد.

لباس زمستانه لباس فرم

اطلاع از چطور پوشیدن لباس‌ها به صورت چند لایه، که در مقاله روش پوشیدن لباس های زمستانی به صورت چند لایه به طور کلی در مورد آن توضیح خواهیم داد، خیلی مهم است، اما حتی بیشتر از آن تشخیص این نکات است که، بهترین لباس زمستانی چه نوع لباسی است و چطور می‌توایند زمستان را در بیرون لباس‌هایتان معطل کنید.

  •   از نخ – پنبه دوری کنید

اگر چیزی وجود داشته باشد که از شما بخواهم برای لباس زمستانی از آن دوری کنید، آن نخ,پنبه است. نخ یا پنبه پارچه‌ای عالی و زیبا برای آب و هوای گرم است که وظیفه‌ اش خنک نگه داشتن بدن است. در زمستان نخ یا پنبه می‌تواند گرمای بدن شما را به بیرون کنترل کند، پس به جز مصرف های خاص مثل لباس‌های زیر، نخ, پنبه را برای تابستان نگه‌دارید.

  •  از پارچه های آب گریز استفاده کنید

لایه‌هایی با جنس آب‌گریز بپوشید که از رطوبت جلوگیری می کنند. الکتریسته و آب را به یاد دارید؟ آب رسانای قوی انرژی و حرارت است. رطوبت به سرعت انرژی و حرارت را به بیرون انتقال می دهد. اما به سرعت شما را از احساس گرما خالی می‌کند، پس دنبال لباس‌ها و مخصوصا کاپشن‌هایی باشید که رطوبت را بیرون از خود نگه میدارد.

  • بهترین لباس زمستانی: پشم

در میان لباس‌های زمستانی، پشم برای ماجراجویی در طبیعت، عالی است. آزمایشگاه‌های طبیعی ( گوسفندان ) با بروزترین و مناسب‌ترین الیاف برای سرمای زمستان پوشیده  شده اند. پشم باعث ایجاد دور شدن رطوبت از بدن می شود و کمک می کند به شکل عجیبی بدن شما را گرم نگه میدارد، البته اگر نمناک شده‌باشد. شما می توانید در سایت تولیدی لباس فرم بافتینه بروید، این گونه لباس های زمستاتی را ببینید و آن را خریداری کنید.

Related Posts:

کاپشن زمستانه: شرحی کامل از این لباس اساسی

کاپشن زمستانه: شرحی کامل از این لباس اساسی

کاپشن زمستانه: شرحی کامل از این لباس اساسی تعریف و...

احساس راحتی در لباس کار و البسه بافتینه

احساس راحتی در لباس کار و البسه بافتینه

یک دستکش متناسب با مراجعه به وب سایت های بافتینه...

لباس کار لباس فرم

استاندارد های تولیدی لباس فرم بافتینه

تولیدی لباس فرم بافتینه و تنظیم استاندارد لباس کار تولیدی...