لباس زمستانه لباس فرم

ویژگی های دیگری از تیپ زمستانی زنانه

 تیپ زمستانی زنانه

ما در این مطلب می خواهیم ادامه مطلب قبل را دنبال کنیم، که تیپ های زمستانی زنانه چه گزینه های دیگری دارند و در مورد کاربرد آن ها توضیح دهیم.

 پالتو و کت های طرح دار

لباس زمستانه لباس فرم

یکی از اجزای تیپ زمستانی‌تان را شما می توانید نقش‌دار انتخاب کنید و بقیه جزها را با رنگ‌هایی که در لباس‌ نقش‌دارتان به کار رفته است انتخاب کنید. فقط یکی از اجزا را باید نقش‌دار انتخاب کنید نه بیشتر.. در غیر این صورت چند مشکل به وجود می‌آید، هم توجه بیننده را روی تمام لباس‌ها پخش کرده‌اید، هم شیک به نظر نمی‌رسید.

لباس‌های نقش‌دار کاملا ان چیزی که از یک تیپ جوان پسند ایجاد می کند را برای شما تولید می کنند. آنچنان ساده و پیچیده نیستند. ست کردن‌شان با چیزهای دیگر هم خیلی کاری ندارد. اگر یک لباس طرح دار و یک شلوار جین می خواهید. بقیه اجزا که شاید فقط یک الی دو لباس باشند، را همرنگ یکی از رنگ‌های به کار رفته در نقش های لباس ست کنید.

ست زمستانی بافت‌های توری

بافتنی‌هایی که  در ست شما همانند یک لباس نقش‌دار توجه را جلب می‌کنند حالت توری داشته باشد بهتر است. با این تفاوت اینکه دیگر رنگی به نظر نمی رسند. سپس اگر می‌خواهید یک استایل سنگین داشته باشید یا خیلی امروز و مدرن تیپ نزنید، پیشنهاد ما به شما استفاده از تور است. یک لباس توری را به استایلتان اضافه کنید اما توجه کنید که  چندان احساس سرما نکنید مهم نیست.

استایل زمستانی با لباس‌های بافتنی

لباس‌های بافتنی جز لباس‌هایی حساب می شود که فقط در فصل های سرد سال قابل پوشیدن است. اگر یک لباس بافتنی بپوشید و کل اجزای ست زمستانی‌تان را مناسب با رنگ‌های به کار رفته در آن انتخاب کنید. شاید به ذهنتان برسد که این مدل لباس‌ها دیگر قدیمی شده‌اند ولی سادگی ست کردن لباس‌های اینجوری باعث شده همچنان جز گزینه‌ همه افرادی که استایل خاص می می پوشند باشند.

 انتخاب رنگ‌هایی از یک طیف

هماهنگ کردن لباس ها که بخواهیم با یکدیگر ست اشان کنیک آنچنان کار سختی نیست، اما آنقدر استایل شما را زیبا می‌کند که ارزش وقت گذاشتنش را دارد.. اگر شما بتوانید دقیقا رنگی که یکی دو درجه روشن‌تر و تیره‌تر از لباس‌تان را پیدا کنید به گونه ای که تفاوت این رنگ‌ها خیلی مورد دید نباشد ولی مشخص باشد که با بقیه رنگ ها متفاوت است، امکان مشکلات زیاد را دارند.

نوشته‌های مرتبط:

محبوب ترین لباس های کار

محبوب ترین لباس های کار

بهترین لباس کار تقریباً مطمئناً شما با انواع لباس های...

لباس کار و ظاهری کلاسیک در محیط کار

لباس کار و ظاهری کلاسیک در محیط کار

پیراهن های بافتینه یک پیراهن را به عنوان یک قطعه...

رسیدن به هدف های بزرگ با تهیه لباس های کاربردی

رسیدن به هدف های بزرگ با تهیه لباس های کاربردی

لباس کار زیبا یک قدم تا تحقق رویای شما در...

blank