کت شلوار رسمی لباس فرم

ویژگی های دیگری از راه و روش صحیح پوشیدن کت شلوار

طبق فصل کت و شلوار بپوشید

این مورد نه تنها راهی برای بیرون آوردن لباس‌هایی که در کمدتان گذاشته اید است، حتی منطقی هم هست. مواقعی که دمای هوا پایین می آید، قطعا باید پارچه‌های سنگین‌تر و گرم تری استفاده کنید. زمانی که هوا گرم و شرجی است، ترجیحا پارچه‌های سبک و نخی را انتخاب کنید.

کت شلوار رسمی لباس فرم

با استایل به استقبال زمستان بروید

پارچه فلانل: این پارچه ها همیشه مد هستند و برای کت و شلوار پارچه بدون ایرادی است.
پارچه مخمل کبریتی: راه‌های این پارچه نباید زیاد ظریف و باریک باشند، که با مخمل اشتباه گرفته شوند و فاصله بین آن‌ها خیلی زیاد نباشد که زیاد مجلسی به نظر برسد.
پارچه پشمی: برای ماه‌هایی که نیاز نیست یا نمی خواهید اورکت بپوشید و فقط دوست دارید کت اداری اسپورت با شال بپوشید بهتر است.

وقتی هوا گرم و مرطوب است، پارچه سبک و روشن انتخاب کنید

وقت هایی که دمای هوا زیاد می‌ شود، موقع آن می‌رسد که کت‌های اداری پشمی را دیگر جمع کنید و دنبال نخی بروید. پارچه‌های نخی خاکی هم معمولا برای کت و شلوار تابستانه مناسب اند، اما خودتان را در تنگنا قرار ندهید. طراحان مد و فشن، میدان زیادی از پارچه‌های نخی از جمله رنگ‌های سرمه‌ای و مشکی و البته چهارخانه برای تابستان استفاده می‌کنند. اگر جرات بالایی دارید، رنگ سفید رنگ شماست، زیرا در تابستان معمولا از رنگ های روشن استفاده می کنند. می‌توانید انتخاب‌های خود را به راه راه (راه‌های خاکستری یا آبی کمرنگ) و راه‌های اریب افزایش دهید. در اخر پارچه کتان است که سبک‌ترین و بهترین نوع پارچه‌های تابستانی است، اما باید کتتان مرتب و جذب دوخته شود.

چهارخانه

ما معمولا کت و شلوارهای طرح دار را دوست داریم، اما وقتی همچین چیزی انتخاب می‌کنیم را دلمان می خواهد تا جایی که امکان دارد ساده باشد. هدفمان این هست که بدون اینکه بد مورد دید دیگران قرار نگیریم، به کت و شلوار اداری منش بدهیم.
راه‌های باریک را انتخاب کنید. به دلیل اینکه راه‌های کت و شلوارتان مثل راه راه‌های وال استریت نشود، راه‌های خیلی باریک با پارچه فلانل سنگین انتخاب کنید.

 

Related Posts:

راهنمای خرید تی شرت جودون

راهنمای خرید تی شرت جودون

سفارشی سازی تی شرت جودون سفارشی سازی تی شرت کار...

یونیفرم استاندارد

یونیفرم استاندارد

لباس کار برخی از لباس‌ های کاری به شدت ساده...

دستکش لباس فرم

انواع دستکش ها و کاربرد آن ها

دستکش نوعی پوشش برای دستکش است .استفاده از دستکش قدمی...