کت شلوار اداری لباس فرم

ویژگی های کت و شلوار اداری

انتخاب کت و شلوار اداری

گرفتن کت و شلوار اداری، مانند خرید عطر و ساعت و کفش، دارای اهمیت زیادی است، چون که قسمتی از سرمایه شما به خرید این وسیله گران اختصاص پیدا میکند.

کت شلوار اداری لباس فرم

پس توجه در انتخاب و مشورت در انتخاب پارچه و چک کردن فروشگاه های معتبر لباس رسمی اداری چه در داخل و چه خارج از کشور باید مد نظر شیک پوشان باشد. کت و شلوار اداری مردانه، سرمایه گذاری مردانه است و سرمایه گذاران، همچنین دنبال بهترین چیزها هستند.

 گزینه 1) در خرید کت و شلوار مردانه: هدف گذاری

خیاطان حرفه ای و طراحان مد و لباس مردانه، همواره در موقع خرید لباس رسمی در مورد پارچه برای دوخت آن، از مشتری سوال می کنند که شما چه هدفی برای پوشیدن این نوع لباس دارید؟

اگر هدف شما شرکت در مجلس های رسمی باشد، نوع دوخت تفاوت دارد. اگر هدف شما در پوشیدن آن، شرکت در آموزش غیر رسمی باشد، نوع دوخت متفاوت است.

اگر هدف شما استفاده زیاد طولانی مدت در هفته برای پوشیدن لباس های اداری باشد، نوع دوخت، رنگ، برش و در آخر قیمت گذاری تفاوت دارد. البته این موضوع در انتخاب دستمال‌جیبی و رنگ کراوات هم تاثیر دارد.

گزینه 2) در خرید لباس مجلسی آقایان: سایز خود را بدانید

آقایان زیادی وجود دارند، که در زمان خرید کت و شلوار اداری آماده یا کت و شلوارهای سفارشی  زمانی که فروشنده یا خیاط از آنها در مورد سایز کمر، طول دست ها، عرض شانه و نمونه آن ها سوال می‌کند، جوابی ندارند. موضوع دوم در خرید این لباس مجلسی خوب و خوش استایل، دانستن دقیق اندازه و فرم بدن است.

Related Posts:

تاثیر انتخاب نوع پارچه در کیفیت لباس کار

تاثیر انتخاب نوع پارچه در کیفیت لباس کار

دست یابی به بهترین کیفیت لباس کار با پارچه با...

خرید لباس کار مردانه: راهنمای جامع

خرید لباس کار مردانه: راهنمای جامع

خرید لباس کار مردانه: راهنمای جامع نوع شغل و محیط...

تی شرت تبلیغاتی

انواع چاپ روی تی شرت : • چاپ روی تیشرت...