کت و شلوار مردانه

کت و شلوار مردانه

قوانین طلایی خرید کت و شلوار

آیا به دنبال خرید کت و شلوار هستید؟ در یک عروسی، یک جلسه مهم یا یک مصاحبه شغلی، یک کت و شلوار می تواند بازی را تغییر دهد. اما برای خرید کت و شلوار عالی، قوانین طلایی وجود دارد که باید رعایت کنید.

خرید کت و شلوار جدید می تواند چالش برانگیز باشد، به خصوص اگر اغلب کت و شلوار لازم ندارید. کت و شلوارها در رنگ‌ها، طرح‌ها، چاپ‌ها و بافت‌های مختلف هستند که این روند را کمی دلهره‌آور می‌کند.

چه اولین کت شلواری باشد که میخرید یا سال هاست که کت و شلوار می پوشید و می خواهید کت شلوار بخرید باید قوانین طلایی زیر را در نظر بگیرید.

کت شلوار را سفارشی از تولیدی بخرید

از خرید کت و شلوارهای که در بازار هستند خودداری کنید. در عوض، کت و شلوارهای سفارشی را انتخاب کنید. اگرچه آنها می توانند کمی گران تر باشند، اما تناسب بسیار خوبی برای شما فراهم می کنند و باعث می شود سرمایه گذاری ارزش آن را داشته باشد.

حتی اگر خوش شانس باشید و کت و شلواری را پیدا کنید که مناسب است، بهتر است آن را مطابق با سبک و ترجیح خود سفارشی کنید. احساس می کنید بسیار با کلاس تر می شوید و کت و شلوار صد برابر بهتر به نظر می رسد.

کت و شلوار مردانه

هنگام انتخاب پارچه، فصل های سال را در نظر داشته باشید

کت و شلوار خود را بر اساس فصلی که قصد پوشیدن آن را دارید انتخاب کنید. به عنوان مثال، اگر کت و شلوار را برای عروسی یکی از دوستانتان در تابستان می خرید، بهتر است پارچه ای سبک و قابل تنفس انتخاب کنید.

کت و شلوار مردانه در پارچه های مختلف مانند نخی، کتان و پشم موجود است. هر پارچه ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد و فصل های مختلف را کاملاً تکمیل می کند. کت و شلوارهای نخی و کتانی برای فصل گرم تر مناسب ترند زیرا سبک تر و قابل تنفس هستند.

از سوی دیگر، کت و شلوارهای پشمی برای فصول سردتر ایده آل هستند زیرا گرما و راحتی بیشتری را ارائه می دهند.

شانه های کت و شلوار را بررسی کنید

شانه های بزرگ می تواند ظاهر کل کت و شلوار را خراب کند. یک کت و شلوار مناسب باید شانه های شما را مشخص کند و شکل بدن شما را برجسته کند. همیشه به یاد داشته باشید که شانه باید صاف بنشیند بدون اینکه بالا بیاید. به همین دلیل است که بهتر است به سراغ یک کت و شلوار سفارشی بروید.

طول کلی را بررسی کنید

اندازه گیری بعدی که باید به آن نگاه کنید طول کلی است. طول ایده آل نباید از دور کمر شما بیشتر شود. یک کت و شلوار بلندتر می تواند شما را نامرتب نشان دهد و شما را عاریتی نشان دهد.

شرکت تولیدی بافتینه یک تولید کننده پیشرو پوشاک مردانه و زنانه در سراسر ایران است. تولیدی بافتینه کت و شلوارهای رسمی را در سبک ها و طرح های مختلف تولید می کنند. با ما در تماس باشید.

Related Posts:

فناوری در تولیدی لباس فرم بافتینه

فناوری پارچه لباس کار ، راه حل های پیشرفته برای...

نکات بسیار مهم در انتخاب مانتو اداری

نکات بسیار مهم در انتخاب مانتو اداری

سایز مانتو اداری کار در هر محیط کاری و شرایط...

لباس کار لباس فرم

چرا لباس فرم بافتینه؟

چرا مشاغل به لباس نیاز دارند؟ لباس اداری نقش بسیار...