کفش و لباس کار های بافتینه

کفش و لباس کار های بافتینه

کفش های کار تولیدی لباس فرم بافتینه

کفش ها محصولات بسیار مهم ما برای افراد شاغل هستند ، مشتریان نیازمند کفشی هستند که هنگام کار در محیط های لغزنده مقاومت داشته باشند یا در روزهای بارانی از غیر قابل نفوذ باشد.

کفش ها مانند دیگر محصولات معمولی به نظر می رسند ، اما کفش ها محصولاتی بسیار حساس و کاربردی هستند که رابطه مستقیم با سلامتی افراد دارند.

کفش و لباس کار های بافتینه

پیراهن و شلوار و کفش

پیراهن و شلوار شما چه در بخش اداری ، یا در بخش کارگاهی باشید باید نسبت به شرایط کاری انتخاب شوند.

این یک قطعه عالی از لباس برای لایه لایه کردن و کمی تغییر دادن کارهاست. با لایه بندی مناسب ، لباس هایی راحت را برای فصل های سرد در ایران باشید.

پیراهن و شلوار ها محصولاتی هستند که مورد تایید  پیمانکاران ، نجاران ، باغداران ، مزرعه داران و بسیاری دیگر که در فضای باز کار میکنند است.

شرایط آب و هوایی گوناگون و لباس کار

باد ، آب دریا و درجه حرارت بسیار کمتر از نقطه انجماد اینها محیط های کار خشن است که افراد در تاسیسات نفت و گاز در مناطق مختلف ایران وجود دارد.

به همین دلیل است که کارشناسان تحقیقاتی در بافتینه در حال تولید لباس کار هایی با رعایت اصول کاری و استاندارد داخلی هستند. لباس کار هایی که با اصول و رعایت استاندارد هم دمای بدن و هم فعالیت کارگران را کنترل خواهد کرد و ممکن است به ابزاری مفید برای حمایت از تصمیم گیری تبدیل شود.

لباس کار های مخصوص شب و روز

اندازه گیری در زمان واقعی استرس فیزیولوژیکی کارگران به وضوح نشان می دهد که چه لباس هایی در شرایط سخت و دشوار برای روز و چه لباس هایی در شب مفید است.

در حال حاضر ، اندازه گیری دما و باد تنها نشانه این است که کار با لباس های کار خاص بافتینه  در مکانهایی تحت شرایط آب و هوایی شدید مانند محیط های خاص ایمن باشد.

تولید لباس کار بخشی از روند پیشرفت ما  است که ما از سال ها پیش روی آن کار می کنیم. ما آزمایشاتی را در تولیدی لباس فرم بافتینه انجام میدهیم  که نشان می دهد درجه حرارت شدید چگونه بر عملکرد بدن انسان تأثیر می گذارد.

ما پس از برسی های ویژه برای روی مشاغل اقدام به تولید لباس های کار میکنیم. بزرگترین هدف ما در گروه تولیدی لباس فرم بافتینه کسب رضایت مشتریان میباشد. از حمایت های شما متشکریم.

نوشته‌های مرتبط:

blank

اهمیت لباس کار در محیط کار

اهمیت لباس کار لباس کار  و ظاهر در محل کار...

آشنایی با مدل های لباس مناسب با حرفه افراد

آشنایی با مدل های لباس مناسب با حرفه افراد

سه مدل لباس مناسب با حرفه افراد سه مدل لباس...

لباس های فصلی و کاربردی بافتینه

لباس های فصلی و کاربردی بافتینه

لباس کار ها و خروجی های جالب زمستانی لباس های...

blank