لباس اداری مردانه لباس فرم

انواع دیگری از راه و روش درست پوشیدن کت شلوار

چاک‌ها را فراموش نکنید

لباس اداری مردانه لباس فرم

چاکی که برای پشت کت اداری می‌زارند فراموش نکنید، چون که نقشی مهم در سبک کت ایجاد می‌کند. کلا چاک وسط بهتر است، زیرا خط های کت اداری را تمیز و ساده نشان می‌دهد. اما چاک دوطرف هم برای خودش از شخصیتی حائز اهمیت است. چاک دوطرفه کت اداری شما را خوش هیکل تر و زیباتر نشان می‌دهد.

پاچه دوبل (پاکتی)، بله یا خیر؟

اگر می خواهید پاچه شلوار را دوبل یا (پاکتی) کنید، پهنای آن را باید ۴/۵ سانتی‌متر کنید. بیشتر آقایان شلوار کلاسیک را می پسندند، که جلوی پاچه به نوک کفش تماس دارد و پشت آن به بالای پاشنه کفش برخورد می کند. این کار همیشه جواب می‌دهد، اما اگر کار بلدید، سپس می‌توانید کمی با پاچه بازی کنید و آن را تا قوزک پا برسانید.

لحظه ای که پیش خیاط می‌خواهید بروید، کفشی که برای این شلوارتان انتخاب کردید هم همراهتان ببرید و وقتی خواستید به پرو بروید بپوشید تا اندازه درست دست خیاطتان بیاید و همیشه این قانون قدیمی یادتان باشد: “دو بار اندازه بگیرید و یک بار ببرید، چون کوتاه کردن قد شلوار راحت است، اما بلند‌تر کردن آن ممکن نیست”.

چطور کت و شلوار مناسب شکل بدنتان بخرید

افرادی که قد متوسطی دارند و به اندازه مانکن‌ها لاغر نیستند، اما حتی بدون عرق ریختن در باشگاه و پوشیدن کت و شلوار اداری درست برای فرم بدنی‌اشان، می‌توانند استایل عالی داشته باشند. کسانی که وزن بالا و قد کوتاه دارند، باید به این گزینه ها توجه کنند.

نوشته‌های مرتبط:

روش های دوخت کاپشن زمستانه

روش های دوخت کاپشن زمستانه

گرما اگر قصد کوه رفتن و یا مسافرت دارید. وزن...

لباس کار لباس فرم

همیار شما در زمینه لباس کار

همیاری تولیدی لباس فرم بافتینه مجموعه تولیدی لباس فرم بافتینه...

blank

نگرش کارمندان در مورد لباس کار

لباس کار کارمندان مبنای نظری برای استفاده از لباس کار...

blank