لباس اداری مردانه لباس فرم

انواع دیگری از راه و روش درست پوشیدن کت شلوار

چاک‌ها را فراموش نکنید

لباس اداری مردانه لباس فرم

چاکی که برای پشت کت اداری می‌زارند فراموش نکنید، چون که نقشی مهم در سبک کت ایجاد می‌کند. کلا چاک وسط بهتر است، زیرا خط های کت اداری را تمیز و ساده نشان می‌دهد. اما چاک دوطرف هم برای خودش از شخصیتی حائز اهمیت است. چاک دوطرفه کت اداری شما را خوش هیکل تر و زیباتر نشان می‌دهد.

پاچه دوبل (پاکتی)، بله یا خیر؟

اگر می خواهید پاچه شلوار را دوبل یا (پاکتی) کنید، پهنای آن را باید ۴/۵ سانتی‌متر کنید. بیشتر آقایان شلوار کلاسیک را می پسندند، که جلوی پاچه به نوک کفش تماس دارد و پشت آن به بالای پاشنه کفش برخورد می کند. این کار همیشه جواب می‌دهد، اما اگر کار بلدید، سپس می‌توانید کمی با پاچه بازی کنید و آن را تا قوزک پا برسانید.

لحظه ای که پیش خیاط می‌خواهید بروید، کفشی که برای این شلوارتان انتخاب کردید هم همراهتان ببرید و وقتی خواستید به پرو بروید بپوشید تا اندازه درست دست خیاطتان بیاید و همیشه این قانون قدیمی یادتان باشد: “دو بار اندازه بگیرید و یک بار ببرید، چون کوتاه کردن قد شلوار راحت است، اما بلند‌تر کردن آن ممکن نیست”.

چطور کت و شلوار مناسب شکل بدنتان بخرید

افرادی که قد متوسطی دارند و به اندازه مانکن‌ها لاغر نیستند، اما حتی بدون عرق ریختن در باشگاه و پوشیدن کت و شلوار اداری درست برای فرم بدنی‌اشان، می‌توانند استایل عالی داشته باشند. کسانی که وزن بالا و قد کوتاه دارند، باید به این گزینه ها توجه کنند.

Related Posts:

رنگها و پارچه ها لباس پوشیدن در ادارات به معنای پوشیدن رنگ های محافظه کارانه ، از جمله سیاه ، خاکستری و بژ است. قهوه ای و خاکی نیز قابل قبول است. پنبه ، ابریشم و مخلوط مناسب است. پارچه براق در لباس اداری دیده نمی شود. انتخاب پارچه برای تولید لباس فرم اداری و یا دیگر گونه های لباس کار یکی از مهم ترین بخش های تولید لباس کار است. ما در تولیدی لباس فرم بافتینه پس از سالها تجربه به راحتی میتوانیم پارچه های مناسب شغل شما را به شما پیشنهاد بدهیم. پوشیدن پیراهن در محیط اداری پیراهن های آستین بلند و دکمه دار لباس های اداری مناسب ادارات دولتی و خصوصی هستند. پیراهن های بافتینه در صدر محصولات ما در بخش لباس های فرم اداری قرار دارند. آنها را فقط درصورتی که مطمئن باشید مجلسی نیستند در میحط های اداری بپوشید. به همراه پیراهن های فرم اداری پلیور های فرم اداری بافتینه  قابل قبول است و میتواند همراه خوبی باشد.

پوشیدن لباس کارهای تولیدی لباس فرم بافتینه

پوشیدن لباس کار لباس پوشیدن در محیط کار که نیاز...

گوناگونی لباس کار در تولیدی لباس فرم بافتینه

گوناگونی لباس کار در تولیدی لباس فرم بافتینه

کت های گوناگون تولیدی لباس فرم بافتینه کت و کاپشن...

بررسی تی شرت های زنانه

بررسی تی شرت های زنانه

انواع تیشرت زنانه ممکن است وقتی بیرون می روید، دختری...