چند نوع دسته بندی و سبک کفش ایمنی

چند نوع دسته بندی و سبک کفش ایمنی

چکمه های هشت اینچی هشت اینچی

این چکمه ها شبیه چکمه های شش اینچی هستند که در بالا به آنها اشاره شد، اما ارتفاع مچ پا بالاتری دارند و پشتیبانی جانبی و محافظت بیشتری از مچ پا دارند. چکمه های شش و هشت اینچی هر دو در محیط های کاری عمده صنعتی مانند کارخانه های خمیر کاغذ، راه آهن و ساخت و ساز استفاده می شوند.

چکمه‌های نه تا ده اینچی

چکمه‌ های نه و ده اینچی که به چکمه‌ های لاگر نیز معروف هستند، منشأ خود را در صنعت چوب‌برداری دارند و توسط خطوط برق نیز استفاده می‌شوند. این چکمه ها طراحی پاشنه منحصر به فردی دارند که برای چسباندن گیره های کوهنوردی یا قلاب زدن به پله های میله های کاربردی عالی است. این چکمه ها با ارائه حداکثر محافظت می توانند سنگین و داغ باشند.

چند نوع دسته بندی و سبک کفش ایمنی

کفش های ضد لغزش

معمولاً این مدل چکمه‌ها، ارتفاع کفش‌ های ضد لغزش از شش تا سیزده اینچ است. ضد لغزنده ها راحت هستند و به راحتی وارد و خارج می شوند. به دلیل اینکه از نظر تاریخی به راحتی می توان از آن خارج شد، این سبک در حال حاضر در برخی از صنایع مانند راه آهن مجاز نیست. با این حال، فناوری در حال ظهور در حال حاضر برخی از لغزش ها را با نگه داشتن بهتر در اطراف پا محکم تر می کند.

چکمه‌های لاستیکی

اینها چکمه‌ هایی هستند که هنگام کار در آب‌های راکد مانند فاضلاب، کارخانه‌های آب یا بیرون از باران به آن نیاز دارید. چکمه های بارانی صد درصد ضد آب هستند و دارای پنجه های فولادی هستند. چکمه های لاستیکی به طور سنتی فقط در اندازه های کامل هستند.

کفش ایمنی محافظ پا

این یک ویژگی خاص است که می تواند به هر یک از دسته های بالا از کفش ایمنی اختصاص داده شود. محافظ‌های متحرک قسمت بالایی پا را می‌پوشانند و می‌توانند داخل یا خارج از کفش ایمنی باشند. هنگام کار در محیط های تولیدی سنگین مانند تولید کنندگان باتری، فولاد، شیشه یا پنجره، حفاظ های متد ضروری هستند.

ما در تولیدی لباس فرم بافتینه به فکر کسب رضایت مشتریان عزیز هستیم که با تولید لباس های کار با کیفیت برای تمامی نقاط ایران راحتی را برای شما می خواهیم. با ما در تولیدی لباس فرم بافتینه به بهترین ها فکر کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

Related Posts:

شلوار کتان مناسب کار

شلوار کتان مناسب کار

بهترین حالت پوشیدن لباس کار یک نجار را در ذهن...

کاپشن کار مردانه: چگونه در محیط کار ایمن بمانید

کاپشن کار مردانه: چگونه در محیط کار ایمن بمانید

کاپشن کار مردانه: چگونه در محیط کار ایمن بمانید انواع...

حل مشکلات لباس کار در تابستان

حل مشکلات لباس کار در تابستان

هوای گرم و لباس های کار هوا گرم است و...