کاپشن زمستانی لباس فرم

3 نکته مهم برای آقایانی با استایل اسپرت خود

نکات مهم در داشتن استایل اسپرت مردانه

حتماً لباس‌های مارک و گران‌قیمت بپوشید تا دیده شوید نیاز نیست؛ به همین میزان لباسی که بر تن کرده اید، به شما بیاید و تناسب رنگ و اندازه درست داشته باشد کافی است. به طور کلی باید بدانید که لباس باید به شما احساس خوبی انتقال دهد و اعتماد به نفستان را بالا ببرد. اگر با پوشیدن هرکدام از لباس هایتان این حس را ندارید، سریع  آن را از کمد لباس خود حذف کنید.

کاپشن زمستانی لباس فرم

1. از لباس پوشیدن مانند یک پسربچه خودداری کنید

فرم اسپرت که به اسم فرم کژوال نیز شناخته می‌شود، یک نوع پوشش نیمه‌ رسمی یا حتی غیر رسمی است که در صورت راحتی می‌تواند یک استایل شیک و خاص را برای آقایان بوجود بیاورد. اما بعضی از آقایان دوست دارند با پوشیدن لباس‌های پسرانه و بیش‌ از اندازه غیر رسمی سن خود را پایین بیاورند.

2. جادوی جین

بعضی مواقع جذابیت با سادگی مختلط است. به هیچ وجه از جادوی یک شلوار جین غافل نشوید. این شلوارها با تی‌شرت‌های مردانه می‌تواند در حال سادگی یک استایل بسیار زیبا به شما بدهد؛ اما درصورتی‌که به‌ درستی و مناسب اندام و سبک منحصر شما انتخاب‌شده باشند. شلوار جین مناسب باید بجز راحتی کل پای شما را بپوشاند. طرح و رنگ شلوار جین به سلیقه هر فرد بستگی دارد و کاملاً شخصی است، اما تا جایی که امکان دارد سعی کنید در فرم اسپرت خود از شلوار جین ساده‌تر با پارگی‌ها و خراش‌های کمتر استفاده کنید. شلوار جین را با انواع لباس‌ها از تی‌شرت و پیراهن گرفته تا کت تک می توانید ست کنید.

3. لباس‌هایتان را چندلایه کنید

زمانی پیش می‌آید که سادگی لباس برای شما خسته‌کننده و تکراری می‌شود یا شاید تصمیم داشته باشید در لباستان کمی تغییر و تحول ایجاد کنید. یک‌ راه جالب و راحت این است که از یک‌ لایه اضافه بیشتر استفاده کنید. به عنوان مثال فرض کنید ژاکت خاکستری همیشگی‌تان را با شلوار لی ست کرده‌اید.

 

Related Posts:

چرا تی شرت تبلیغاتی؟

چرا تی شرت تبلیغاتی؟

چرا تی شرت تبلیغاتی؟ استفاده از تی شرت به عنوان...

شلوار فرم مردانه: جزئی از مد مردانه

شلوار فرم مردانه: جزئی از مد مردانه

شلوار فرم مردانه: جزئی از مد مردانه تاریخچه شلوار فرم...

انتخاب پارچه مناسب برای لباس کار

انتخاب پارچه مناسب برای لباس کار

وزن های پارچه ای که در لباس کار استفاده می...